За новия вид автобронзанти ?!

  • 1 936
  • 17

Анкета

Кой от всичките сте ползвали и сте доволни?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 16 авг 2006, 11:41

Става въпрос за новия тип автобронзанти-лосиони,които могат да се ползват като обикновен лосион и дават приятен цвят на кожата през цялата година.Аз съм ползвала обикновенни бронзанти,ефекта е задоволителен,но започнат ли да падат кожата става на петна.За тези новите казват,че са по добри.Тръгнах да си купувам,но не мога да избера...толкова много марки има вече на пазара.Тук във форума има отзиви само за Даф,затова реших да направя анкета и за останалите за да каже всеки кой от всичките е ползвал и е доволен.Може да споделяте дали нанасяте на лицето,други някакви забележки и коментари...общо взето всичко.Някой ако знае и други марки да казва.Ето и снимки на изброените:

L'OREAL Sublime Glow

Има го в две разновидности - светло и тъмно

Garnier Summer Body


Nivea Summer Beauty

Има и специално за лице


Dove Sunshine Body Lotion

Също в два варианта - светло и тъмно
Виж целия пост
# 1
Много ми се иска да пробвам Dove Sunshine Body Lotion, но така и никъде във Варна не го намерих. Досега несъм ползвала автобронзанти, но като слушам отзивите не ми се и иска, този обаче доколкото разбрах от темата за него е по-скоро лосион и не ставаш на петна а добиваш приятен тен   Peace

п.п. Някоя мама от Варна ако го е ползвала моля да сподели от къде си го е купила Praynig
Виж целия пост
# 2
Гласувах с друг. От няколко дни ползвам такъв крем на Еvelinе - полска фирма. Мазах се 2-3 пъти, не съм на петна /за сега Laughing/, мирише готино, попива добре, има светлоотразителни частици, особен тен не виждам, но кожата е мекичка и гладка. Цена 4-5лв.

Виж целия пост
# 3
Аз съм най довална от Corine de Farme-Monoi цената му е между 10-11лв. супер е,а и прави мн.хубав тен без да ставаш на петна.
http://www.corinedefarme.com/french/html/produits/produits_detai … =20&gamme=284
Виж целия пост
# 4
този на лореал ми изглежда готин в Бг има ли го?
Виж целия пост
# 5
Купих си на Дав и като цяло съм доволна,само някакси ми се струва,че порите(не знам дали ще ме разберете,но в момента,не се сещам как да ги наименовам по друг начин newsm78)на краката ми,където ги обезкосмявам станаха по забележими.Има ли подобен ефект при някой друг или аз и мойта кожа сме нещо дефектни Laughing!
Виж целия пост
# 6
ползвам Дав от 2 седмици и съм доволна. Доколкото знам го има в Метро и то на 5,60. Peace
Виж целия пост
# 7
а кои от тях е с блестящ ефект?
Виж целия пост
# 8
има и доста отзиви за Джонсън'с - аз съм с него и съм много доволна, но няма частици; имам и за лице, и за тяло
Виж целия пост
# 9
Купих си на Дав и като цяло съм доволна,само някакси ми се струва,че порите(не знам дали ще ме разберете,но в момента,не се сещам как да ги наименовам по друг начин newsm78)на краката ми,където ги обезкосмявам станаха по забележими.Има ли подобен ефект при някой друг или аз и мойта кожа сме нещо дефектни Laughing!

При всички автобронзанти става така с порите, но какво от това?
Иначе на Дав има частички - хем готин тен, хем блещукаш. Жестоко лосионче!
Виж целия пост
# 10
Ползвам на ДАВ за тяло, на Джонсън - за лице. Нещо не съм очарована от резултатите!
Виж целия пост
# 11
има и доста отзиви за Джонсън'с - аз съм с него и съм много доволна, но няма частици; имам и за лице, и за тяло
Можеш ли да ми дадеш линк за да прочета повече за него и да видя как изглежда,че аз търсих и нищо не открих.И според мен най добрия вариант е 2 продукта-за лице и тяло.
Иначе цвета как е?
Виж целия пост
# 12
а ако ходи6 на плаж може ли да се използва автобронзант през другото време?
Виж целия пост
# 13
За лице има ли друг такъв лосион, освен този на Джонсън?
Виж целия пост
# 14
има и доста отзиви за Джонсън'с - аз съм с него и съм много доволна, но няма частици; имам и за лице, и за тяло
Можеш ли да ми дадеш линк за да прочета повече за него и да видя как изглежда,че аз търсих и нищо не открих.И според мен най добрия вариант е 2 продукта-за лице и тяло.
Иначе цвета как е?

кликни на "отзиви"  Mr. Green

цветът не е силен, за тяло съм взела лосиона за светла кожа, за мен е супер, не искам да почерниея, а да позагубя бледия си цвят  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия