Колко често да сменям бибероните на шишетата?

  • 1 121
  • 9
Майчета да ви питам колко често се сменят бибероните на шишетата. Утре правим месец и прмерно биберона за водата е ползван месец трябва ли да го сменям вече. На вшен вид е като нов. Има ли разлика между силиконовия и каучуковия за смяната. Ние ползваме и от двата вида, та може би каучуковия трябва да се сменя по често.
Моля осветлете ме по въпроса и понеже съм компютърен инвалид да не пускам нова тема пътьом някой ако знае да ми каже как да си сменя картинката със снимка на бебчо, че даже не успявам да махна картинката пък камо ли да сложа снимка. Търсих във форума ама намирам само за лентичкте, ако има тема и някой я знае къде е?
Виж целия пост
# 1
Абе сменяй ги на около 3 седмици ..... или като видиш че се е изтъркал биберона   newsm78
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам само каучукови биберони. На упътването пише, че трябва да се сменя на всеки два месеца. Така процедирам по принцип, иначе биберона започва да се слепва.
Виж целия пост
# 3
Здравей,
Силиконовите биберони се сменят по-рядко от каучуковите, които се раздуват и деформират.
Аз ги сменях (силиконовите) от началото на около 2, 3 месеца, но на Авент и дупките стават повече та най вече за това купувах нови. Иначе колкото повече бебето расте, толкова по-малко яде от биберон и сега вече не си спомням от кога не съм купувала нов (Дани вече само сока го пие от биберон).
Виж целия пост
# 4
Каучуковите се сменят на 1-2 месеца,но силиконовите са по-издържливи и  могат да се ползват  до 6 месеца.С напредването на възрастта обаче,се увеличават и дупките върху биберона, заради това е хубаво да се заменят на третият месец/става въпрос за силиконовите/.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: Teika

Моля осветлете ме по въпроса и понеже съм компютърен инвалид да не пускам нова тема пътьом някой ако знае да ми каже как да си сменя картинката със снимка на бебчо, че даже не успявам да махна картинката пък камо ли да сложа снимка. Търсих във форума ама намирам само за лентичкте, ако има тема и някой я знае къде е?


Виж това ,а ако все още неможеш да се справиш, пусни на mamma един мейл със снимката,тя  ще ти я сложи - mamma@bg-mamma.com

(да не забравиш да си напишиш ника)
Виж целия пост
# 6
Аз ползвах само силиконови на Авент. Сменях ги заради броя на дупките. Когато забележех, че бебето започва да пие трудно, купувах биберона с една дупка повече. Не виждах причина да ги сменям по-често. Бяха здрави, стерилизирах ги всеки ден....
Виж целия пост
# 7
Можете ли да ми кажете как се стерелизират биберони и шишета, ако не си купим стерелизатор? Embarassed
Виж целия пост
# 8
Цитат на: 11bobi11
Можете ли да ми кажете как се стерелизират биберони и шишета, ако не си купим стерелизатор? Embarassed


Вариш ги на котлона минимум 5 минути, в тенджера, закупена специално за тази цел, а не в такава, в която е готвено преди това!
Но ако питаш мен със стерилизатор е по-лесно!
Виж целия пост
# 9
на листовката на авент ( силиконовите ) пише на 3 месеца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия