"Цветна бременност"

  • 2 075
  • 25
Моля ви кажете ми къде мога да прочета материали за така наречената цветна бременност.
Виж целия пост
# 1
Цветната бременност е обикновена бременност, при която има оскъдни кръвотечения, които наподобяват месечен цикъл.
При цветна бременност тестът е положителен и са налице всички симптоми при нормалната бременност.
Чак такива материали няма да намериш, защото това не е кой знае колко странно явление.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: sunny_zt
Цветната бременност е обикновена бременност, при която има оскъдни кръвотечения, които наподобяват месечен цикъл.
При цветна бременност тестът е положителен и са налице всички симптоми при нормалната бременност.
Чак такива материали няма да намериш, защото това не е кой знае колко странно явление.

Аз знам какво представлава, но ми се искаше да прочета нещо по медицинско....
Виж целия пост
# 3
Това са първите няколко сайта от търсенето в Google. Има и още, но са доста за да ги цитирам
http://www.merci-bg.com/dict.html
http://www.netplusdb.bg/sexedu/
http://www.teenproblem.net/index.php?mode=statii&id=645
Успех!
Виж целия пост
# 4
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)
Виж целия пост
# 5
Мерси много.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Julie
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

Глупава забележка.....
Може би трябва да се извиня че съм предпочела да попитам вас
Много добре знам за съществуването на Google
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

Глупава забележка.....
Може би трябва да се извиня че съм предпочела да попитам вас
Много добре знам за съществуването на Google


ми питаш първо него и като не намериш нищо питаш тук... ние от къде мислиш че взимаме информация - от гугъл:)))
и защо да е глупава забележката?
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Julie
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
явно все още се намират хора, които не знаят за съществуването на чичо ви Гугъл:)

Глупава забележка.....
Може би трябва да се извиня че съм предпочела да попитам вас
Много добре знам за съществуването на Google


ми питаш първо него и като не намериш нищо питаш тук... ние от къде мислиш че взимаме информация - от гугъл:)))
и защо да е глупава забележката?


Що се заяждате с момичето... а то да си задава въпроса, по точно, ако иска материали да търси в Google, ако иска мамите да споделят техния опит да пита във форума...
Виж целия пост
# 9
ма не се заяждам!
инфото, което даде "колежката" по-горе е от гугъл, нали?
що го приемате за заяждане не мога да разбера?!?!
Виж целия пост
# 10
Да, съгласна. Само че тя не иска споделяне и обмяна на опит, а по-скоро медицински публикации.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Julie
ма не се заяждам!
инфото, което даде "колежката" по-горе е от гугъл, нали?
що го приемате за заяждане не мога да разбера?!?!

Щото е безсмислено...,освен ако не искаш да обидиш някого или да се изтъкнеш колко си умна
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Vilione
Цитат на: Julie
ма не се заяждам!
инфото, което даде "колежката" по-горе е от гугъл, нали?
що го приемате за заяждане не мога да разбера?!?!

Щото е безсмислено...,освен ако не искаш да обидиш някого или да се изтъкнеш колко си умна


ей кви сте докачливи не е истина
Виж целия пост
# 13
Лелеее колко сте бързи, аз съм шматка, първия път се шашнах че я нападате и не обърнах внимание, че всашност иска материали.......  #Puppy dog
Виж целия пост
# 14
Цитат на: sunny_zt
Да, съгласна. Само че тя не иска споделяне и обмяна на опит, а по-скоро медицински публикации.


именно. тя не пита "случвало ли ви се е"
тя пита "Аз знам какво представлава, но ми се искаше да прочета нещо по медицинско...."
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия