гледате ли Карбовски

  • 1 546
  • 16
сега го пуснах, дават за двамата ни заложници които убиха в Ирак  Praynig
Виж целия пост
# 1
Много често ми се случва да мисля за Гошко и майка му. Но Карбовски не ми се глда.
Виж целия пост
# 2
и аз не го гледам че маи няма да ми издаржат нервите.все едни такива истории smile3518
Виж целия пост
# 3
и аз не го харесвам Карбовси, съпругата на Кепов не вярва, че е мъртав на снимките който са и показали не прилича на него, горките хора и дъщерята на Кепов, не са им разрешили да видят тялото, от министерството им казали че искат да извлекат финансови дивиденти за съпругата на Кепов става въпрос, затова не вярва че е убит
Виж целия пост
# 4
ооох, много тъжно! Хубаво е, че ни напомни какво се случи, всички ги забравиха тези хора! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 5
Много ме натоварва това предаване, особено този път.
Виж целия пост
# 6
Гледах го и беше много подтискащо. Cry
Горката майка и горките момчета... Те били много млади!!! Аз си мислех, че са по-големи.
Уф...
Виж целия пост
# 7
Тъжно наистина...

Но имайки предвид, състоянието на телата, когато бяха открити, мисля че по-правилно е да не бъдат видяни от близките. Не е нужно да търсят веднага конспирация.
Виж целия пост
# 8
Гледах го и беше много подтискащо. Cry
Горката майка и горките момчета... Те били много млади!!! Аз си мислех, че са по-големи.
Уф...
Weary
Виж целия пост
# 9
сега го пуснах, дават за двамата ни заложници които убиха в Ирак  Praynig

Защо са ги убили?
Бедна държава или калпаво правителство?
Или?
Виж целия пост
# 10
сега го пуснах, дават за двамата ни заложници които убиха в Ирак  Praynig

Защо са ги убили?
Бедна държава или калпаво правителство?
Или?


Да бъдеш на грешното място в грешното време. Или съдба, карма, орис.....
Виж целия пост
# 11
Не съм гледала предаването днес, но преди две години гледах записът на екзекуцията, който беше качен в нета от арабите #2gunfire Не мисля,че ще го забравя до края на живота си  Cry
Виж целия пост
# 12
Аз пък вчера за пръв път разбрах, че Карбосвки има предаване по тв...Не, не го гледам. По него време има други интересни неща.
Историята обаче е потресаваща...Моля се за дупите на тези двама българи. Praynig
Виж целия пост
# 13
сега го пуснах, дават за двамата ни заложници които убиха в Ирак  Praynig

Защо са ги убили?
Бедна държава или калпаво правителство?
Или?

Или нещо различно. Преди няколко месеца отидох на гроба на Гошко до запаля свещ. "Работодателите" му бяха помогнали да се направи надгробната плоча. Явно са решили, че са си занулили сметките със семейството.
Виж целия пост
# 14
Понякога го гледам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия