Колики

  • 507
  • 14
как се дава саб симплекс.само при нужда ,или няколко пъти на ден .има ли запичашо действие.
Виж целия пост
# 1
Саб Симплекса се дава на всяко хранене. Няма запичащо действие. За да има ефект, трябва да се дава на всяко хранене. Давала съм до 25 капки на хранене. Активното му вещество - симетикон - не се абсорбира от организма, а се изхвърля с изпражненията.
Виж целия пост
# 2
На мен педи ми каза, 4е се дават само АКО има такива. И аз така съм давала, но Викториа е имала всичко на всичко 3-4 пъти. 2ма лекари са ми казвали, че не ехубаво да се дават "профилактично"
Виж целия пост
# 3
мойта лекарка ми каза да ги давам до 5 пъти на ден и аз ги давах от обедното хранене до последното, сутрин така или иначе малката нямаше колики, но също като бейбиту мисля че не е много хубаво да се дават профилактично
а какво ти каза твойта лекарка?
Виж целия пост
# 4
Дава се преди всяко хранене по 15 капки. И при двете ми дъщери не е имало "запичащо действие". При моите действаше, но познавам и бебета при който нямаше голям ефект.
Виж целия пост
# 5
Саб Симплекса се дава на всяко хранене. Няма запичащо действие. За да има ефект, трябва да се дава на всяко хранене. Давала съм до 25 капки на хранене. Активното му вещество - симетикон - не се абсорбира от организма, а се изхвърля с изпражненията.
  Peace,но не са особено ефикасни Twisted Evil
Виж целия пост
# 6
Аз давах Саб и Еспумизан докато бебо стана на 2 месеца и половина и изчезнаха коликите.Давах ги на всяко хранене,без пропуск,по 10 капки Peace
Виж целия пост
# 7
Ние даваме от тези капки,но няма голям ефект а и се запича от тях та сега мислим до пробваме нищо друго  newsm78
Виж целия пост
# 8
Пробвали сме всичко, що има Симетикон и резултата и РЕВ ДО ПОСИНЯВАНЕ.
При бебо действат Бейбинос, но не както пише 3*6 а 6*3 капки - преди всяко папане.
Успех.
Иначе Саб-а не запича
Виж целия пост
# 9
Саб Симплекса се дава на всяко хранене. Няма запичащо действие. За да има ефект, трябва да се дава на всяко хранене. Давала съм до 25 капки на хранене. Активното му вещество - симетикон - не се абсорбира от организма, а се изхвърля с изпражненията.
  Peace,но не са особено ефикасни Twisted Evil
При всяко дете е различно!, на Викториа и действаха. Не съм се 4удила с какво да ги заменям.
Виж целия пост
# 10
нямат запичащо действие ли Саб сиплекса? при нас пък запичаше Радост,а и педиатърката ни предупреди за този страничен ефект.
Виж целия пост
# 11
Много са хубави капките - давала съм ги и на двете деца само при необходимост, не както е дадено на указанието за употреба и то почвах с доза 6-7 капки до 15 ...
Те действат на чисто физичен принцип, затова запек и др. странични ефекти не се наблюдават.
Виж целия пост
# 12
Аз давам по 15 капки през ядене.При нас нямат запичащо дествие.
Виж целия пост
# 13
Аз давах по 15 капки Саб Симплекс преди всяко ядене. Но нямаха никакъв ефект. Не го запичаха. Но не помогнаха за коликите.Големият ми син се дереше по цели нощи. Храних го по режим през 3 часа.
Сега храня малкия когато поиска и му давам инфакол, когато има пауза от поне 2 часа от предишното хранене.
Има коренна разлика между двете бебета. Малкия е много спокоен и спи през по-голямата част от деня.
Моля за извинение ако съм станала досадна. И от финансова гледна точка и от полза infacol-a  е в пъти по-добро лекарство от Саб Симплекса. Благодаря на момичетата от форума, че ми помогнаха да го намеря за малкия.
Виж целия пост
# 14
Ако сте на АМ имай предвид,4е запичат страшно.поне при нас така стана.Аз лично нямах проблеми докато я кърмех и й давах профилактично 3 на ден.Но като минахме на АМ се запече страшно и съм сигурна че е точно от тях,а не ото нещо друго.Смених ги с ббейбинос. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия