Някой може ли да ми даде съвет?

  • 695
  • 2
Сигурно някои от вас си спомнят предните два пъти когато Вики беше с висока Т, като първия път беше и с кашлица, спряхме втория АБ в понеделник и си ходи цяла седмица на ясла без проблеми, снощи беше на гости у свеки и днес след следобедния сън пак вдигнала Т, взех я веднага, а междудругото от снощи кихаше малко и й течеше носа, и продължава де, следобед беше с 39.0, звъннах на педрото, която ми каза "честно казано вече незнам какво може да е", (при предните боледувания правихме снимка на белите дробове и кръв+урина, но всичко беше ок), заведохме я при частния док, който я прегледа и според него: гърди чисти, зачервено гърло, ушите са й ок, изписа ни еуреспал, капки за нос и изопринозин, според него не е за АБ, от яслата е, да не се притесняваме и т.н., по принцип му имам доверие, но вече и аз незнам newsm78
та кажете според вас от какво може да е и към какъв специалист да се обърнем, вече се побърках от доктори и диагнози, по принцип на долните два кътника са избили само връхчетата, и до там, а и ето до днес на обед всичко е било ок, и хоп Т 39
приемам всичко, дори и критики, само и само душичката ми да се оправи Praynig
Виж целия пост
# 1
Ох мила как иксам да ти кажа какво е но незнам ние сме на същия хал една седмица две е добре и айде температура до 40 градуса антибиотици 10 дни  и пак 1-2 семици и всичко отначало побъркала съм се къде да го заведа и какъв стимулатор да му купя и зпили сме всички стимулатори на света и пак нищо не ходим на градина така че не е и от това . Ах как знам как ти е свита душичката сега и чак ми се плачи  желая на теб и на детенцето бързо и скорошно оздравяване и дано ноща да е спокойна .
Виж целия пост
# 2
Най-вероятно е вирус. Ако имаш възможност спри я за по-дълго време от ясла, така ще дадеш възможност на организма й да се закрепи и възстанови. За твое успокоение може да поискаш да й пуснат един гърлен секрет.
Изопренозинът е противовирусен препарат, така че щом го е изписал лекар, го давай.
Бързо оздравяване!  Hug
Ако имаш салвия, направи чай на Вики, той има много добро действие при зачервено гърло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия