ниско кръвно

  • 926
  • 10
здравеите!термина ми е 22 юни и имам доста ниско кръвно 85/60 опасно ли е?
Виж целия пост
# 1
А доктора ти какво казва? Ако не си го направила досега - консултирай се с лекар задължително.
Леко раждане!
Виж целия пост
# 2
а пулса как ти е? Ускорен ли е? Иначе за ниското кръвно пий айрян със сол и въобще повече течности. За кафето съвети не искам да ти давам, всеки сам си преценява.
Виж целия пост
# 3
Подкрепям за айряна с много сол.
Моето беше 60/90.Понякога по ниско.Но пулса ми беше доста ускорен.125.Винаги ми ставаше лошо,много зле,била съм пред припадъци...
Но ако се чувстваш добре,нямаш проблеми.
Попринцип как ти е  кръвното?
Защото моето винаги си е било ниско...
Виж целия пост
# 4
и моето винаги е било ниско - 90/60
знам, че е по-добре да е малко ниско, отколкото обратния вариант
пий много течности и се храни редовно
затова се препоръчва айряна със сол - защото солта задържа течностите в организма
а обезводняването води до падане на кръвното
Виж целия пост
# 5
И моето кръвно е ниско- в началото на бременността /през зимата/ беше 80/55, а сега /вече в 9-ти месец/ е 90/60. Докито ми бше казал ако искам да пия по едно кафе на ден или малко количка, но кафе съм пила 5-6 пъти през цялата бременност, и кола също рядко.
Не ходи по слънцето, защото на мен ми става лошо от това и си носи водичка с теб като излизаш. Peace
Виж целия пост
# 6
И моето по принцип ,както и по време на бременността ,беше 90/60.Гинеколога ми каза ,ако искам да пия по 1 кафе,но ти си прецени.И аз така знам,че е по-добре да е по-ниско,отколкото високо.
Виж целия пост
# 7
Винаги съм била с много ниско кръвно... обаче в последно време започнах да го качвам.
За ниско кръвно - айран със сол, течности, кафе (ако ти понася), кола.
Виж целия пост
# 8
НЕщо много важно:
пийте айран  със сол!!!
Това наистина помага да се повиши кръвното!

КАфето, колата и шоколадът само възбуждат нервната система, но докторите си баят само за тях, защото са по-приемливи и по-любими на пациентките.
Виж целия пост
# 9
Аз съм също хипотоничка. При мен помагат всякакви газирани напитки в големи количества. например 1, 5 литра сода изпита за сравнително кратко време. Общо взето пий повече течности.
Виж целия пост
# 10
айран със сол наистина помага
също и грейфурт газирано или сок
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия