plodovi sokove

  • 656
  • 6
ot koga e nai yda4no da se davat plodovite sokove.drazniat li stomaha.predizvikvat li koliki?
Виж целия пост
# 1
ами аз още не съм давала! Предпочитам да дам настъргана ябълка, бабан или диня, много ги обича!
Виж целия пост
# 2
Виж и тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106911.msg0#new
Виж целия пост
# 3
аз започнах да давам от 30-ят ден по лъжичка посме по две и към 50-тия ден давах по 40-50 грама сокове от изцедени ябълки и моркови, но беба повърна много жестоко от сока от моркови  ooooh!и педиатъра ми каза че  от сока от моркови няма ефект освен че бебетата по оранжевявали а даа не говорим за съдържанието на нитрати Sick. Така че аз приключих със соковете за около три седмици и сеге взех да давам по малко от готовите сокове от ябълка на Ганчев.
Виж целия пост
# 4
7ми месец... Wink
Виж целия пост
# 5
След годинка.
Виж целия пост
# 6
аз започнах да давам от 30-ят ден по лъжичка посме по две и към 50-тия ден давах по 40-50 грама сокове от изцедени ябълки и моркови, но беба повърна много жестоко от сока от моркови  ooooh!и педиатъра ми каза че  от сока от моркови няма ефект освен че бебетата по оранжевявали а даа не говорим за съдържанието на нитрати Sick. Така че аз приключих със соковете за около три седмици и сеге взех да давам по малко от готовите сокове от ябълка на Ганчев.

Тенерифе, моля те разкажи защо реши да дадеш сок толкова рано. Педиатърът ли те посъветва, твои лични убеждения ли? Много ми е интересно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия