Вие заспивате ли докато кърмите?

  • 2 495
  • 60
Аз докато кърмя и винаги се унасям в дрямка. Изобщо няма значение дали ми се спи и все отцепвам без значение от позата. Имам чувството и права ако съм и някой не ми говори ,че ще се унеса в сладък сън. Това дали ме прави лоша и незаинтересована майка ? При вас как е? Не казвам ,че като кърмя и спя постоанно  Laughing , а само че ако няма какво друго да правя и малката си суче кротко и аз  Tiredайдеее засънувам нещо.
Виж целия пост
# 1
Е, чак такъв случай не съм, но понякога и аз се унасям. Но определено не мисля че съм лоша майка LaughingАз доста често докато кърмя чета. Имаше период пък гледах ТВ и в 18 часа зяпах Дързост и красота Mr. Green
Виж целия пост
# 2
 Случва ми се нощем. Ползвам телевизора за нощна лампа и гледам, докато бебе яде.
Виж целия пост
# 3
Естествено,че не си лоша майка. WinkИма си хас това да е критерият! Laughing
Аз обаче не заспивам никога,изпитвам ужас,че ще я затисна в съня си.Поради същата причина и не спи при нас,а в леглото си.
Виж целия пост
# 4
Ooooo, да Laughing. Нощем докато се кърмим аз спя, той дреме... И аз не знам как го правим тоя фокус newsm78. Иначе през деня не ми се е случвало, но аз по принцип не мога да спя през деня.
Виж целия пост
# 5
Никога не ми се е случвало на мен...
Виж целия пост
# 6
Незнам кой на кого влияе , но съм пробвала когато малката суче нервно да опитам да се отпусна като за дрямка и тогава и тя започва да си суче кротко и заспива и си суче до дънце. Тогава нй добре ми изпразва гърдите.
Виж целия пост
# 7
ако малкия не дърпаше и не хапеше като звяр, вероятно щях да се унасям, но при нас рядко кърменето е спокойно та по тази причина рядко съм се удрямвала  Grinning
Виж целия пост
# 8
и аз съм така  Joy
още в болницата почнах да го кърмя на мойто легло и запсивах... сестрите ми се смееха  Mr. Green
Нощно време спи при нас, а през деня - как захапе и заспивам  Laughing
Чувствам се супер майка  Peace И спя неподвижно, не ме е страх че ще го затисна. Просто  - да шавне и съм будна вече  Grinning А аз като ще се въртя, също се будя преди това  Wink Инстинкт... Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
и аз съм така  Joy
още в болницата почнах да го кърмя на мойто легло и запсивах... сестрите ми се смееха  Mr. Green
А мен ме досрамя да си призная и това Embarassed
Виж целия пост
# 10
О-о,аз винаги съм спяла докато го кърмех нощем.Даже повечето нощи не помнех кърмила ли съм го,не съм ли Laughing
Виж целия пост
# 11
Когато го кърмя през нощта, заспивам веднага. Но през деня не ми се е случвало да се унасям дори.
Виж целия пост
# 12
Нощем си спим, денем се унасяме...
Виж целия пост
# 13
При мен не се получава заспиването колкото и да съм уморена.

Но този  успокоителен и унасящ ефект се предизвиква от хормоните, които се отделят в организнма на майката докато кърми и е съвсем нормален.

 Grinning
Виж целия пост
# 14
Почти винаги Crazy.Денем ми е много кофти, защото той като се наяде, му се играе, а на мен ми се спи Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия