за гъбичките ?

  • 4 552
  • 6
по време на бремеността имах гъбички Сандида лекувах ги с гинопреварил 50млг и 150мгр по една опаковка по решение на лекарката, а преди това с полижинакс и някакво друго лекарскво не му помня името. винаги "проблема" минаваше за около месец - два после пак отново сега пак имам бяло течение като по време на бременността ходих на лекар и той ми предписа пак полижинакс , кажете до го купувам ли пак това лекарство нито е евтино пък и си знам , че ще ме излекува само за около месец. има ли някой който да е победил този проблем успешно за по дълго време и поевтинко разбира се, за уточнение да кажа, че имам петна по- светли по кожата на корема и затова избягвам да ходя на плаж щото си личат още повече и единия лекар каза че също са гъбички. мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
За такова лечение е прероръчително да те види гинеколог,можеш да се прегледаш и при друг лекар като изредиш лекарствата дето си ползвала и не си удовлетворена от ефекта им така ще ти предпишат нещо друго за лечение.
Аз досега съм ползвала 5 вида свещички и крем и като гледам не е супер ефикасно лечението ми .
Пък може и от партньора ти да ти се лепват отново те мъжете са преносители и рядко дават симптоми гъбичките при тях.
Успех в лечението.
Виж целия пост
# 2
Ох, ами да не те отчайвам, но аз вече 8 години не мога да намеря дълготрайно решение на проблема с гъбичките, а съм ползвала 20-ина лекарства, като Полижинакса е едно от най-евтините, впрочем. Но така или иначе нищо не дава траен ефект.
Съветвам те да се обърнеш към хомеопат.
Виж целия пост
# 3
Аз мога да се похваля(да чукна на дърво), че след 1 год. ходене по мъките, най-накрая се избавих от проблема. Лекарството е MYCOmax-150, струва към 5 лв, и е само 1 хап4е. Запомнете то4но на коя дата сте го пили, и на следващият месец на същото 4исло се пие още 1 хап4е.

КОнсултирайте се с лекар все пак
Виж целия пост
# 4
докато бях бременна имах кандида и се лекувах с клотримазол - свещички за локално приложение . партньорът в същото време се лекува с клотримазол - крем (понеже се преполага , че и той има ) . още един път ми се появиха след като пих силен антибиотик - и пак един курс с клотримазол и до там . от тогава вече 3 години-не съм имала проблеми с гъбички . държа да отбележа, че лекарството ми е изписвано от гинеколог и не препоръчвам да се използва по самопредписание
Виж целия пост
# 5
Ох, ами да не те отчайвам, но аз вече 8 години не мога да намеря дълготрайно решение на проблема с гъбичките, а съм ползвала 20-ина лекарства, като Полижинакса е едно от най-евтините, впрочем. Но така или иначе нищо не дава траен ефект.
Съветвам те да се обърнеш към хомеопат.
Значи аз съм ветеран в тва отношение, имам Кандида от към 15-16 годишна, помогна ми единствено хомеопатията, но сега като бременна гъбите просто подлудяха, имах ефект от доста висока потенция по три пъти на ден, хомеопатията определено помогна.
Лилита, при теб как е?
Виж целия пост
# 6
Варианти за гъбички много.Най-добре да пробваш нещо системно (като Mycomax, Fungulon и всякакви такива), но не забравяй и млечна киселина (кисело мляко, Laktacid).Трябва да поддържаш pH.Mycomax ще излезе най-евтино.Само помни в никакъв случай да не опитваш с Nystatin. Айде
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия