Мъчно ми е и съм тъжна.

  • 1 943
  • 25
Току що изпратих Ния пак на село с баба си и дядо си. travel bye Там и е гот игра на воля  1swing smile3540 topka piasyk dancing kiss
Бяха тук за няколко дена и хайдеееее пак обратно  Sad
Много ми е мъчно и празно сега в къщи без нея, видях я и че тя се натъжи, нищо, че иска да ходи там. Cry
Виж целия пост
# 1
                       Спокойно,щом и е хубаво не забравяй,че е и на чист въздух и детето се закалява и укрепва.Пък помисли си ,че някога ще те изостави съвсем  Mr. Green Времето си лети и след не много време ще каже,че не иска нито баба ,нито дядо,а за мама и тате да не говорим и ще хукне с компания. Mr. Green Mr. GreenТогава да те чуя как ще реагираш?Свиквай с малките раздели за да бъдеш подготвена за по-големите. hahaha Joy Joy А живота е това :Къщата ти в един момент остава без децата и радостта е огромна когато нахлуят порасналите малчугани,водещи със себе си други малки разбойници. Пожелай на малката весело лято с баба и дядо пък ти прескачай от време на време когато не можеш да издържиш без нея.Така осигуряваш радост на всички.  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 2
Със сигурност ще ти е мъчно няма как,но пък знаи че там наистина и е добре.Ние скоро бяхме на село с моя юнак и разликата е огромна от това тук в софия.Детето ми сияеше там и не се спираше.Дори нямаше нужда да измислям забавления,тои си се забавляваше сам,а след като се върнахме педито ни ахна като го видя как изглежда и колко е дръпнал.Така че мисли за това как съкровището ти се чувства добре там и колко е щастлива,със сигурност тъгата и не е била дълга повярваи ми.Малките така са пригодени че бързо да се адаптират особенно когато има разнообразие и нови за тях неща.
Виж целия пост
# 3
Да ти кажа поплакала си е доста време, сега се чух с тях.
За 4-ри дена тук и беше много забавно и интересно.
За игрите и чистия въздух спор няма.
Виж целия пост
# 4
Разбирам те напълно как се чувстваш.И аз сам така.Утре ще оставя дъщеричката си при баба й тук в България и няма да се видиме цели 2 месеца.Още от сега ми е страшно мъчно ,а за утре като се разделим не ми се мисли.Знам колко е щастлива тук при баба си и това ми дава сили.Ти поне ще я виждаш по-често и сте по-близо.Усмихни се!Детето ти ще е щастливо!И аз ще направя същото.
Виж целия пост
# 5
Напълно те разбирам. Днес и аз изпратих дъщеря ми при другата баба. Оставям я от 3 годишна на гости за 3-4 седм. през лятото. Сега е на 8, но тази година ми е особено мъчно, може би защото бях дълго време в болнични у дома и се гледахме - тя ми беше компания.
През предните години използвах времето, когато гостува на баба, си да свърша неща, за които не ми остава много време и не на последно място да освежим брака си.
Така че Синео4ка, използвай времето си и се наслади да свободата да правиш каквото ти се иска. А и тя ще е добре там.
Виж целия пост
# 6
Ах, искам и аз така... Wink Ама няма... Но със сигурност е мъчно...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Трудни са разделите м/у мама и детенце.
Виж целия пост
# 8
И у нас къщата е пуста, защото детенце е при баба си, но се чуваме всеки ден за кратко. Сигурно и ти ще правиш същото и като чуеш щастливото и гласче и ти ще си щастлива. Мисли си за деня в който ще си дойде или ти ще отидеш да я видиш - по лесно се преживява.
Виж целия пост
# 9
Синеочке, ще и мине и ще играе на воля. Летата при баба и дядо на село са едни от най-хубавите ми детски спомени, и с Ния ще е така, сигурна съм Grinning При мен е обратно, няма как да оставя Климент на село, а така да му харесва там Sad Радвай се и си почини.
Виж целия пост
# 10
И у нас къщата е пуста, защото детенце е при баба си, но се чуваме всеки ден за кратко. Сигурно и ти ще правиш същото и като чуеш щастливото и гласче и ти ще си щастлива. Мисли си за деня в който ще си дойде или ти ще отидеш да я видиш - по лесно се преживява.

Аз като я чуя се разстройвам още повече, за мое съжаление.
Ще ми мине, но ще го попреживявам малко.
Виж целия пост
# 11
напълно мога да те разбера,поне е за кратко при вас! Peace
Виж целия пост
# 12
оххх, и Вики от 3 седмици е постоянно болна заради тая ясла и обмислям да я пратя и аз на село, но сърце не ми дава, само като се замисля и ми се доревава, а знам там колко добре ще се чувства и как ще укрепне, защото тук нямам много алтернативи Cry
Виж целия пост
# 13
предложиха ни бабите да вземат децата за лятото-отказахме; всеки си има истина,нашата е 1е на децата мястото им е при родителите им..
сигурна съм 1е за вси1ки ви това е по-добрия варянт щом така сте решили, усмихни се- ето  време за 1етене на книги,кафе с приятелки и малко тишина:)
Виж целия пост
# 14
предложиха ни бабите да вземат децата за лятото-отказахме; всеки си има истина,нашата е 1е на децата мястото им е при родителите им..
Нашите истини май в това отношение съвпадат с вашите.  Simple Smile anette14, освен да се присъединя към твоите пожелания, за друго не се сещам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия