Въздържате ли се от коментар в такъв случай?

  • 7 196
  • 95
Аз по принцип гледам да се въздържам от коментар кой как си гледа детето, защото мразя да ми дават акъл, ако не съм поискала. Но! Имам една позната дето направо така пренавлича детето си, че ми става жал като го видя. Правя и забележка, защото не мога да се въздържа, но тя не слуша. Все го пази да не настине. Моето дете по тениска и 7/8 панталон, а нейното с чорапогащник, термо чорапи, дебела блуза и зимно яке. Аз преценявам, че като съм по потник и ми е добре, значи на детото с тениска му е добре. Не си извежда детето дори при лек вятър. Мисля, че много ще го изнежи, това е нейна работа, но ме е жал като видя детето пренавлечено в тия жеги. 
Основно правило: Майката си знае най-добре, та въпросът ми е вие как бихте реагирали?
Виж целия пост
# 1
Щом вече си и казвала и не реагира  ooooh! не виждам какво може да се направи.  newsm78 Наистина жалко за детето, така не му прави услуга, но хора всякакви!
Виж целия пост
# 2
Аз си казвам какво мисля, знам че може и да дразня ама не мога да се стърпя Embarassed
Виж целия пост
# 3
Въздържам се.Не гледам чуждите деца. как са облечени или какво ядат.Кой както иска да си гледа детето,стига да не ми пречи на мен да си го гледам според моите представи. Wink
Виж целия пост
# 4
Aз правя забелжка ако познавам мамата.Ако втори път я видя да прави нещо нередно според моите разбирания -повече не коментирам(съжалявам бебенцето,защото то страда де).Заговарям я на ежедневни теми.Просто няма смисъл .
Виж целия пост
# 5
      "Не прави на другите това, което на теб искаш да не правят!" Peace
Виж целия пост
# 6
по принцип се въздържам, но ако много ме издразни нещо ще си кажа.
В твоя случай непременно, може ли на 30 С да е така облечено това дете! еми то не виновно ,че майка му няма връзка с главния мозък!
А и не винаги важи това за майката, която знае най-добре, почти никога де  Mr. Green
това да си мислиш и да си убеден ,че нещо е така не означава , че в действителност е така Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Ако се заговорим на тази тема, бих и казала какво мисля по въпроса за обличането. Но иначе не бих и направила забележка или коментар, все пак това си е нейна работа... Peace
Виж целия пост
# 8
Бих й направила забележка ако е моя близка,но ако не възприема не бих повторила.Горкото детенце... Tired Една приятелка на майка ми преди години доста навличала децата си и те все боледували защото били прекалено изнежнени.
Виж целия пост
# 9
Ще си трая. Ако ме попита - ще кажа, иначе не.  Tired
Виж целия пост
# 10
Прави ми впечатление, защото детето мрънка и се върти в количката, а то горкото не може да си каже "Умирам от жегаааааааа".
Виж целия пост
# 11
В конкретната ситуация и аз не бих издържала и бих й обърнала внимание, ама такива не се контролират...Направо ми е жал за детенцето.
Виж целия пост
# 12
Бих казала възможно най- тактично!
Виж целия пост
# 13
      "Не прави на другите това, което на теб искаш да не правят!" Peace

         Аз съм на същото мнение. Но ако мамата ми е близка, бих й казала мнението си, но не и да повтарям, потретям.
Виж целия пост
# 14
      "Не прави на другите това, което на теб искаш да не правят!" Peace

         Аз съм на същото мнение. Но ако мамата ми е близка, бих й казала мнението си, но не и да повтарям, потретям.

 И аз мисля така
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия