Кърмене през лятото? Как?

  • 377
  • 2
Здравейте, моя син вчера стана на 3 месеца  bowuu това добре, но коликите така и не му минават  Confused дори и преди малко пищя много на гърдата и накрая както плачеше заспа от изтощение, направо цялата му глава и вратле бяха потни от болка, напъване и плачене  Cry Та... Винаги досега спазвах правилото за 3-те часа - давам дори понякога след 4 часа другата гърда. В тези жеги Бобо почна да си иска на час и половина-два вече почти през цялото време (преди беше само след 5-6 часа и вечер), разбираемо, ожаднява детето. Вода, сокове, чай и подобни не давам, за да не е жаден давам гърдата, обаче така не получава ли задното мляко, т.е. нали навсякъде пише, че предното мляко им утолява жаждата, но пък ако давам на 2 часа различни гърди дали няма да му се засилят коликите?  newsm78 Какво бихте ме посъветвали?
Благодаря предварително  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 1
мисля че коликите няма да му се засилят,
ако е минало по малко от час и половина от предното кърмене давай старата гърда(тоест тази от която си кърмила предния път) ако интервала е по голям давай другата гърда, дано ме разбереш че малко сложно го написах
успех
коликите малко по малко ще си отшумят вече почти си минала през този етап на бебчо
Виж целия пост
# 2
Мисля, че може да си утоли жаждата и от задното мляко.  Peace Не се притеснявай, щом и глад и жажда минават от кърмата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия