Къде има добър избор от маркови....

  • 1 594
  • 23
.. столчета за кола.

Реших да купя ново на сина ни. Доста гледах по форума, има не малко теми. Почти съм си избрал, но всички са все маркови и доста скъпи. Бих искал да ми подскажете магазин(и) в София и(или) Пловдив, в които ще мога да видя различни модели от наистина хубави столчета (maxi-cosi, play....)
Виж целия пост
# 1
Малечко в София на К.Величков
Виж целия пост
# 2
В Пловдив-Вис Виталис и Пинокио.
Виж целия пост
# 3
Малечко в София на К.Величков
Да, ако искаш много голям избор на едно място Малечко е точният избор! Там наистина има всичко, няма друг така добре зареден магазин! Но само този, който е на К. Величков, другите са малки.
Виж целия пост
# 4
Малечко в София на К.Величков
Peace
Виж целия пост
# 5
Малечко - там са най-добрите столчета Peace
Виж целия пост
# 6
4:1 за Малечко Wink

Виж целия пост
# 7
Малечко - там са най-добрите столчета Peace
newsm10 две страхотни фирми PLAY и BEBE COMFORT
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви. Целта е определена: Малечко на К.Величков Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Според мене няма смисъл от скъп стол,върши една и съща работа.Само ако може материята да е от памук,ако не е продават калъвки smile3521
Виж целия пост
# 10
Според мене няма смисъл от скъп стол,върши една и съща работа.Само ако може материята да е от памук,ако не е продават калъвки smile3521

не съм съгласна.Разлика има и то голяма...
Виж целия пост
# 11
Според мене няма смисъл от скъп стол,върши една и съща работа.Само ако може материята да е от памук,ако не е продават калъвки smile3521

Материята съвсем не е определящото в един стол за кола. Все едно да си купуваш кола според цвета, твърдейки, че всички се движат...

Още един глас за Малечко. От там купихме и стола на Дариа - Плей. Аз се интересувах дали отговаря на Европейските стандарти за сигурност.
Виж целия пост
# 12
Малечко  е магазинът Peace


Според мене няма смисъл от скъп стол,върши една и съща работа.Само ако може материята да е от памук,ако не е продават калъвки smile3521
  Shocked Ще се направя, че не съм го прочела Crossing Arms и ще спра дотук, че ... #Cussing out


ПОКУПКА НА ДЕТСКА СЕДАЛКА ЗА КОЛА

• Бъдете сигурни, че седалката има етикет, показващ, че отговаря на стандартите за безопасност.

• Столчето трябва непременно да има сертификат за безопасност.

• Добре е да се ориентирате, какви седалки са тествани от различните институти. Някои от евтините столчета често изпълняват държавни изисквания, но при тестовете на различни институти, показват недостатъци по отношение на сигурността и употребата.

• Четете на място информацията на производителя, за да сте сигурни, че сте осведомени коя седалка отговаря на възрастта и теглото на вашето дете.

• Добре е да ви посъветват в специализиран магазин, тъй като често се правят грешки в начина на употреба.
Виж целия пост
# 13
Малечко  е магазинът Peace


Според мене няма смисъл от скъп стол,върши една и съща работа.Само ако може материята да е от памук,ако не е продават калъвки smile3521
  Shocked Ще се направя, че не съм го прочела Crossing Arms и ще спра дотук, че ... #Cussing out


ПОКУПКА НА ДЕТСКА СЕДАЛКА ЗА КОЛА

• Бъдете сигурни, че седалката има етикет, показващ, че отговаря на стандартите за безопасност.

• Столчето трябва непременно да има сертификат за безопасност.

• Добре е да се ориентирате, какви седалки са тествани от различните институти. Някои от евтините столчета често изпълняват държавни изисквания, но при тестовете на различни институти, показват недостатъци по отношение на сигурността и употребата.

• Четете на място информацията на производителя, за да сте сигурни, че сте осведомени коя седалка отговаря на възрастта и теглото на вашето дете.

• Добре е да ви посъветват в специализиран магазин, тъй като често се правят грешки в начина на употреба.


Така е, може да се окаже, че някое евтино столче не отговря на стандартите за безопасност, а всъщност столчетата ги купуваме именно заради безопасността ......

Както вече са писали, голям избор има в Малечко, но по мои спомени там няма Макси-Кози, ако искаш и тях да видиш - НеделчевиНеделчев, магазина в Павлово.
Виж целия пост
# 14
Ние си взехме на Макси Кози от магазина в Павлово / Байби Нова/ - там също има доста модели, но само на тази фирма-производител
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия