Козметичка Видин

  • 3 779
  • 5
Имам проблем...много сериозен....около 3 месеца ще пребивавам във Видин и то точно лятото...няма как да не ми се наложи да отида на козметик. И в тази връзка ако има запознати бих замолила да споделите опит къде е проверено или по-важното къде да НЕ стъпвам....
Виж целия пост
# 1
зна4и аз съм от видин и всеки път като си ходя там ходя при една козмети4ка - намира се в дома на красотата(който и да питаш ще ти каже къде се намира дома на красотата) и се качваш на втория етаж то са само козметици там и фризъори та паржата козмети4ка се казва Христина - при нея иди аз съм най- доволна от нея а другата дето е на същия етаж съм ходила при нея и тя ми обезобрази лицето:(та иди при тази Христина то май самия салон се казжа Христи или нещо такова беше:)успех
Виж целия пост
# 2
Zdravei!Az sa6to sam ot Vidin i hody pri Neli.Mnogo sam dovolna ot ney.Kato zastane6 sre6to postata parvata uli4ka vdysno.Uli4kata se namira mejdu dve sgragi.Sled tova vednaga vlyvo parviyt vhod na vtoriy etaj.Na vratata pi6e.Uspeh. Laughing
Виж целия пост
# 3
зна4и аз съм от видин и всеки път като си ходя там ходя при една козмети4ка - намира се в дома на красотата(който и да питаш ще ти каже къде се намира дома на красотата) и се качваш на втория етаж то са само козметици там и фризъори та паржата козмети4ка се казва Христина - при нея иди аз съм най- доволна от нея а другата дето е на същия етаж съм ходила при нея и тя ми обезобрази лицето:(та иди при тази Христина то май самия салон се казжа Христи или нещо такова беше:)успех
Голямо благодаря...занм го Дома на красотата, и моите корени са видински, но нямах идея дали въобще съществува още. И най-вероятно ще стане като тук - при една мацка за почистване, при друга за вежди и кола...много съм капризна аз...
Виж целия пост
# 4
Хе-хе и аз да се включа с трето различно мнение Mr. Green Аз от 2г. ходя при Бени и съм много доволна, само където трябва да си запазвам час поне 1 седмица по- рано. Тя дели едно помещение с маникьористка и се намира в уличката на бившето Златно пиле, сегашно Химическо чистене.
Виж целия пост
# 5
Хе-хе и аз да се включа с трето различно мнение Mr. Green Аз от 2г. ходя при Бени и съм много доволна, само където трябва да си запазвам час поне 1 седмица по- рано. Тя дели едно помещение с маникьористка и се намира в уличката на бившето Златно пиле, сегашно Химическо чистене.
Това изобщо нямам идея къде е и какво е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия