НОВА седми4на тема 19/25.06.06

  • 6 910
  • 203
Здрасти, мацки!
Пак аз запо4вам нова тема, ама ... какво да направя. Няма други мераклии да пишат явно в момента. Предполагам 4е пове4ето спинкате. На мен пък ми се пише, но някак не върви да продължавам в старата... Така 4е ей ме на - открих я новата седми4на тема. Насам народеееее!!!  Mr. Green
Тук е стуууууд и вятър. Всъщност, не е кой знае колко студено, но духа и вали  Cry Миналата седмица говорихме за Варицелата, но сега друг дерт имам - в Плейцентъра на Томи има ве4е 2 слу4ая на Рубеола. Тук й казват и "Slapped cheek syndrome" /т.е. шамаросана буза, защото проти4а с за4ервени бузи, обриви по тялото и температура/. Някой има ли опит с това 4удо? Дано не сме го лепнали. Днес не го заведох в Плейцентъра.

Ооооо, Мимка! Радвам се да те видя отново на линия! Стискам палци скоро да ти дойде визата.

Калида, 4естита ви хокейна победа   bouquet А 4асовата ни разлика с БГ сега е 9 часа, лятото /БГ зима/ е 11 часа.

Маймунка, зна4и и ти направи прословутата мюсли торта, а?Simple Smile Ей, аз толкова й се канех, а се помайвам само...  Embarassed

Ели, давай снимкиииииииииииии  Sunglasses Как е сладката Бадемка?





Виж целия пост
# 1
Добро утро майка Hug

Все още съм тук - 2 в 1 Wink
Ние отиваме с МирОто да си пуснем някой филмче да гледаме, че утре започва новата седмичка, но видях, че си писала и реших да ви пожелая с Томи приятен ден - дано милото не се е заразило  Praynig

Целувки и до утре Hug  bouquet

Ето малко снимчици от нас на барбекюто днес

Бай бай
Виж целия пост
# 2
Дидка, сега ще ти разгледам снимките, но само да уто4ня, 4е при нас отдавна не е "Добро утро". Тук е 15,10 ве4е  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Добро утро, мили момичЕта  Hug Heart Eyes

Много набързо съм пак, ама да ви пожелая мноооооого хубав ден   bouquet

НАй сетне хванах Щука, която ставаШе за ядене  bowuu, опекохме я на скарата, и си облизахме пръстите. Ще ви пусна довечера снимки, от вкъЩи.

Уикендът беШе просто невероятен, светя като фар, очите ми де, заЩото най сетне придобих тен  Grinning Спяхме на остров, и видях лебеди, 5, в полет. Невероятна гледка  Hug

ОтчЕтох се  bowuu

МАйчЕ, само да ти кажа, чЕ много обичам ти да започВаШ седмичните  Hug  bouquet За рубеолата, в Бг ги ваксинират децата (трипъл ваксина е), аз съм я карала. Точно така, зачервяват ти се бузките, лимфни възли на вратлето се подуват, и естествено пъпките. НЕ е кой знае колко страШно. Един момент има само: да не си бременна и в контакт с рубела. Дано да не се разболеете  Hug ГуШни го малкия Шампион, а за теб това  Hug и слънчице  Heart Eyes

Мимка, добре доШла  Hug

МамчЕ Щрумф, тук ограничЕние за размера на Щуките няма (има за други 3 вида риба, ама не се сеЩам сега...), но и ти не я хваЩаШ като е малка, заЩото има много кости  Hug НаШата не беШе много голяма, около 800г, точно за трите ни стигна  Flutter

Дидка, супер снимки  Heart Eyes Много хубава бременна мама, ейййй  Hug Heart Eyes Hug

Ели, а твоите де са??  Crossing Arms Whistling

Оставям ви сега, по късно пак.

А за закуската, който я приготвя, допринасям с мюслената торта на Звездичка (снмоЩи я спретвах). Грам захар не съм сложила, с банани и ягоди е, отгорре поръсена с орехи  Hug

Зеленият чАй си е традиционно на масата, заедно с нес кафе и млечице  Hug

  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 4
Хайде добро утро и от мен!  Hug
както се и очакваше след толкова усърдна работа..сега резултата е,че страхотно ме болят китките на ръцете и едното ми око е червено  Twisted Evil ...така,че ще ви чета с едно оче и ще пиша малко! Rolling Eyes
  лека седмичка на всички!
   bouquet
Виж целия пост
# 5
Ой ой, Джорджи, пази очичките  Hug
Сложи тампончЕта, потопени в чАй от лайка и подържани в хладилника. Аз толкова много страдам от очите си, чЕ всякакви бабини рецепти знам. Тази действа  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Добро утро и от мен) май не съм писала в такава темичка)))
Хубава и слънчева седмичка на всички!

Тук - лято и море, вълни и тн... романтика. Наоколо народа ходи на плаж , едни мацки с тен се разхождат напред-назад. Аз разбира се, винаги , когато реша да отида на плаж не мога.
Уф.  А си направих фенски педикюр, нямам и един видим  косъм .....
нищо. и моя миг ще дойде!


Джорджа да  спре да стои по цял ден на компа и ще се оправи. Няма мярка това момиче  Twisted Evil ( не че аз имам)...

 Peace
Виж целия пост
# 7
Привет банда  Party
Майка
дано нямате рубеола  Confused не мисля че е страшна, ама Томито не е ли ваксиниран  newsm78 ъащото Емка има ваксина за всички шарки без варицела, нормално в имузационния календар е

Дидонке,
много са ви готини снимките  Hug големия батко  Wink голям сладур
Сомчето ли пекахте  newsm78

Бобсън,
браво за щуката Grinning, тя има ли много кости  Thinking
давай снимките Party

Тази седмица започва много снимково  Joy Mr. Green

Гери
почивай тогава от компа и тв Hug и утре подробностите  Wink

Ние в петък отидохме с тати на едно от неговите състезания в Братислава, бяхме на палатка  newsm41, и Емката се побърка от кеф нон стоп навън, няма прибиране ви казвам  Whistling Joy Свалям ципа и е навън - дива и щастлива  newsm68
Езерото - на две крачки. Какво по-хубаво от това   grinning039. Страшна жега беше, страхотно си изкарахме  Party
http://elicz.multiply.com/photos/album/4    eto foto Wink

Успешна и слънчева седмица желая   bouquet
Виж целия пост
# 8
Елииии, супер снимки  Hug
И такива чаровни сте цялото семейство  Heart Eyes Много такива уикенди ви пожелавам   bouquet

Здрасти, Лени, аз пък почти само тук пиША, да си видя дружките, Щото за другите теми не ми остава време  Embarassed Rolling Eyes  Само пропрочитам, сърбят ме ръцете много често, ама  ooooh! Tired
Ти с педикюр не успяваШ до плажа да се докопаШ. На мен тук всички женски грижи са ми паднали, има ли слънце, тичАм да се топна в езерото и да се разголя на плажа  Sunglasses Пък ако  има неЩо не за гледане, гледам да го пренебрегвам...(лелеее, като се сетя каква бях в София...) Ама трябва да се стегна май пак... newsm78
Поне при вас като пекне, е топло с месеци, нали? Тука днес е 30, утре 15, вдруги ден сняг  Tired

Виж целия пост
# 9
забравих за срещата с Капри97 да кажа  Grinning супер симпатична мама ми се стори  Party
Криси _има го на снимките_ се оказа две седмици по малък от Емката и супер си играха football
С Капри неможехме да се наприказваме  Joy, само където не се снимахме та ме е яд ooooh! кой знае кога пак ще се видиме Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Добро утро  Grinning
Няма кафе у нас  Rolling Eyes Само чакам да стане малката и изчезваме да купим. Сега като се замисля, най-близкото кафе ми е на 15 минути пеша,а в Бг на 1  Laughing
Много са ви хубави снимките. Мимка, кога ви почва семестъра ? Супер е да си студент  Wink
Моя изпит е в четвъртък и отивам сега да прочета нещо, докато цари тишина и спокойствие.
Виж целия пост
# 11
Привет, мили4ки  Hug

малката спинка та идвам да се от4ета и аz  Wink  Вярно, 4е седмицата по4ва много снимково  Mr. Green  ама много са ви хубави снимките. Бадемката е голям сладур  Hug  както и батко Вики, а Дидка, ти си голямо пар4е, да zнаеШ, много секси бременна  Heart Eyes

Тук пак е гореЩо та пак Ще иzлиzаме над ве4ер.... Утре съм на курс zа прибиране на таzа  Grinning  и нямам търпение, zаЩото се zаписахме вси4ки с моми4етата от подготвителния курс, бяхме готина банда та се радвам да се видим отново с тях  Grinning 

Ина4е съм много zаета с органиzацията на преместването  Rolling Eyes   след 2 седмици сме у френско а аz нямам оЩе самолетен билет, нито паспорт zа малката, нито ниЩо, ужас напрово.

Уф, Миленка zаплака, отивам да я видя. До после  Hug
Виж целия пост
# 12
 Здравейте всички, мами! Весела и успешна седмица от нас и много, много палави бебоци.  Hug Нищо интересно по нашите географски ширини... Crossing Arms Вали ни, издухва ни вятъра и си стоим в къщи. Вчера говорих с мама и тя: "Едно отвратително време е тук." и аз питам: "Буря ли има?" пък тя ми отговаря: "Не бе, ама е 37 градуса." smile3515 Няма угодия. И понеже няма какво да правя (Габсън заспа  Whistling) сложих малко снимки тук спомен от хубавото време и Валето да го видите. Пък на Габсън му направих едно клипче като се беше разбеснял преди малко и реших и него да споделя тук.
 
Eli cz, много ви е сладка куклата и с тези големи очи...Но не разбрах таткото какво спортува. Blush

Lennie, мен ме посрещнаха така  Hug и сега бързам да го направя и аз. Добре дошла!

 mama B, мъжката половина вчера ходи за риба...срам, нищо не донесоха, а аз така се надявах на рибка за вечеря. И така ми се наложи да готвя за вечеря... Mr. Green

 ДидКа лЮбопИтКа, да знаеш че ще си развалиш хубавата фигура с раждането  Blush Много ти ходи коремчето, а Викича голям сладур, но май и беличка си пада?  Hug

 Maika, дано Томито да пропусне рубеолата. Не може ли да го спреш за няколко дни от градината, докато се намали риска малко? Намерих ти едно линкче дано да ти е в помощ.

 Tatjana, как е малкта сладурка? Спи ли вече по-добре? И много интересно ми стана за този курс. Какво по-точно правите на него, упражнения или?
 
 Толкова за сега от нас, после още.  bouquet
 
Виж целия пост
# 13
Слънчеви привети и от мен, Момичета!

При нас е един страхотен, слънчев ден!

Лени, добре дошла при нас в нашата слънчева темичка. Няма скука при нас. Не съжалявай за красивият фр. педикюр и разкрасяването Ти, ти сега си в женското- благословено състояние/ както казват индианците/. Само след няколко дни ще можеш да се покажеш на плажа, нали си близо до морският бряг, пък и било на някакви си 10-20км от него? Hug

Майка, благодарим за новата темичка! Не мога да я оправя таз час. разлика. Вие сте 9ч преди БГ, така ли? Ние сме 9ч след БГ. Hug Как сте с Томи, той няма ли ваксина с/у рубеолата? newsm78

Звездичка, къде си днес, да видиш колко много последователи има твоята "тортена" идея! Hug

Дидката, страхотни снимки. Видях ги новите масички на Викича, страхотна "работна обстановка" сте му уредили. Hug Вчера организирахте ли барбекюто? Thinking

Мамо Б, благодаря за зеления чай, които никога не забравяш. Heart Eyes А кога беше сватбата на Литвийската приятелка? newsm78

Ели, страхотни снимки от Братислава/ аз съм се объркала, че ще бъдеш в Будапеща, ама които не дочита така е! Peace/. Много настроение и усмивки има по тях, и езерото и емоциите с палатката, толкова приятни млади спомени ми върна. Благодаря за което! Hug

Маймунка, приятно учене и за четвъртък стискаме палци! Hug

Джорджа, сега накъде е насочено вниманието Ти, след работата по красивите орхидей? Hug

Татянка, и аз като Нана, ми е любопитно за тези курсове за прибиране на таза/ за пръв път чувам за тях, чувала съм за прибиране на корема, но за таз, не? newsm78

Нана, и твоите снимки са страхотни, както и Валката и Габсъна. А вчера и двамата Ти мъже са били за риба, така ли, без мама? newsm78

Етка, поздрави на съседна Америка и чакаме да се похвалиш с новото жилище и излекувано сем-во! Hug

Тали Дан, оправи ли ти се Вики? Още ли сте на АБ? newsm78

Лека и успешна, слънчева и ползотворна нова седмичка Ви желая!
Виж целия пост
# 14
Здравейте и от мен  Hug
Дидка, Ели и Нана, много красиви снимки   bouquet
Лени, добре си ни дошла!
А къде се изгуби Амейката?
Татянка, нали няма засега да ти трябва паспорт за Миленка  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия