Има ли мераклии за Big Brother!

  • 2 478
  • 38
Гледам по Нова телевизия върви реклама за кастинг за BIG BROTHER.Има ли някои от вас,които ще се пробват. Може сред нас да е бъдещият победител  Joy
Виж целия пост
# 1
 И да рискувам да бъда оплюта? А, не  Crazy  Joy

Плюнките и сега не са малко по мой адрес  rotfImbo
Виж целия пост
# 2
За един от предните сезони бях попълнила анкетната карта...какво ли ме е било прихванало Thinking , защото сега като се замисля не ми се нрави идеята Naughty
Виж целия пост
# 3
ако обещаете да гласувате за мен Joy Joy Joy Party
Виж целия пост
# 4
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green
Joy Joy
Виж целия пост
# 6
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green
хахахах верно ли , тея съвсем са откачили, е това вече ще е интересно, хахахахахах, представям си какви ще се изпосъберат, пригответе кърпичките за нос и да видим Sick
Виж целия пост
# 7
на мене ми се иска,но не ми стиска!
Виж целия пост
# 8
Има една мама от форума, която ще се пробва, ама нека тя сама си каже Wink
Виж целия пост
# 9
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green


На какво ли ще станем свидетели този сезон? Tired
Виж целия пост
# 10
Има една мама от форума, която ще се пробва, ама нека тя сама си каже Wink

И сега пак ще получиш ЛС от любопитните да разберат кой е този човек аджеба  hahaha
Виж целия пост
# 11
И поне една не-мама има, която иска. Не съм аз.
Виж целия пост
# 12
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green


На какво ли ще станем свидетели този сезон? Tired

Търсят хора с дълбока лична драма... Сигурно искат някой да се обеси... И после да пуснат питанка "Одобрявате ли постъпката на съквартиранта, който се самоуби? Пращайте смс-и с "да" и "не" на 1063.
Виж целия пост
# 13
Пишеше, че ще търсят хора с дълбока лична драма. А тук толкова хора драматизират от нищото и се тръшкат театрално, та кандидати има достатъчно  Mr. Green
хахахах верно ли , тея съвсем са откачили, е това вече ще е интересно, хахахахахах, представям си какви ще се изпосъберат, пригответе кърпичките за нос и да видим Sick
Добре де... тая формула може и да работи в богатите и презадоволени страни, но не ми се струва уместна за тук, с цялото ни тегаво битие newsm78 Достатъчно сме изтормозени, за да гледаме дълбоки лични драми. Аз поне предпочитам да се хиля на някой тъпанар като Нидялко, отколкото да се натоварвам допълнително, като гледам нещастни хора по ТВ.
Виж целия пост
# 14
Търсят хора с дълбока лична драма... Сигурно искат някой да се обеси... И после да пуснат питанка "Одобрявате ли постъпката на съквартиранта, който се самоуби? Пращайте смс-и с "да" и "не" на 1063.[/b]
Неее - "Трябва ли според Вас Х да се обеси?". И в зависимост от резултата от гласуването той се беси или не Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия