БРАДАВИЧКИ!!!!

  • 1 993
  • 14
Не знам дали само на мен ми се случва това, но почти навсякъде по тялото ми започнаха да се появяват много и мънички брадавчики. Имам няколко на корема, на гърба, на врата, дори на гърдите. Някои са мноооого мънички, едва забележими. Докато се появят изсъхват и падат. Но някои се захванаха и станаха доста големи  Sad На врата ми има четири такива  Twisted Evil Преди да забременея нямах такива неща. Или ако съм имала две-три те сами си изсъхваха и падаха. Майка ми има същите-но само на врата. Появили са се когато е била бременна с мен. Само че тя и досега си е с тях. Пък аз не искам, не мога да ги понасям тия гадинки.
Моля ви кажете ми при вас как е??? Евентуално някакви мазила има ли? Знам, че май ги горят с течен азот но колко струва една такава процедура?
Виж целия пост
# 1
И на мен ми излязоха такива точно, когато бях в твоите седмици - сега си изчезват, само едно ( по-голямшка) я видях кака изсъхна и се откъсна, момичето, чието секцио беше след моето също сподели, че има такъв проблем, така че явно се появяват при някои блеменни. Ако те притесняват - болят, сърбят, закачат - иди на кожен.
Виж целия пост
# 2
момичета, аз също имам от тези миниатюрните дето излизат и падат сами (по врата и тялото малко под гърдите), но вчера забелязах че една която имах на врата от преди се е уголемила двойно и ........................ побърках се............. взех да чета в нета за рак на кожата и ..................оооооооооо ужас А ТО БИЛО НОРМАЛНО!!! пък аз тръгнах да мра
преди имах само две-три а сего гадинките се множат, но пък падат (радвам се че това се оказа козметичен, а не здравен дефект)
Виж целия пост
# 3
И аз имах, като крастава жаба се чувствах с тези брадавици навсякъде. Бях полудяла. Ходих и на кожен доктор, тя каза, че няма страшно, често се среща при бременните, и само ако не се махнат сами след раждането, да ги мисля. Общо взето до годината след раждането се махнаха постепенно - някъде към 40-ия ден започнаха да изчезват полека.
От хормоните е.
Виж целия пост
# 4
Ехххххх, дано да се махнат след раждането, иначе не знам...
Виж целия пост
# 5
И аз доста  се ошашках понеже ми се появяваха по корема, около мишниците , на гърдите , на врата . В началото много ми се закачаха когато сложа сутиен ( и  не носих близо една година). Изминаха почти три години откакто започнаха да излизат , а някои още не са изчезнали. Може би ще се  наложи да отида на дерматолог . Ама ме е страх .
Виж целия пост
# 6
И на мен ми се появиха по време на бременноста и все още си стоят, не са изчезнали.Една позната ми каза, че това е признак че ще родиш момиченце, не знам колко е вярно, но при мен беше факт-родих момиченце. 4470
Виж целия пост
# 7
И аз се обрадавичих и чакам да изфирясат тези образувания... Може да си остана с чакането... newsm27
Виж целия пост
# 8
Аз нямах никъде преди да забременея.Един ден ,някъде около седмия месец,нещо ме засърбя по гърба,като се погледнах-Ужассссссссс!Огромна брадавица!Имах и една малка на врата.Е...сега няма и помен от тях-изчезнаха напълно.
Виж целия пост
# 9
Цитат на: Beni
Една позната ми каза, че това е признак че ще родиш момиченце, не знам колко е вярно, но при мен беше факт-родих момиченце. 4470


Абе то аз си знам, че ще родя момиченце, ама трябва ли и тез брадавички да ми го казват?
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Sania
Цитат на: Beni
Една позната ми каза, че това е признак че ще родиш момиченце, не знам колко е вярно, но при мен беше факт-родих момиченце. 4470


Абе то аз си знам, че ще родя момиченце, ама трябва ли и тез брадавички да ми го казват?


Нямаме избор излизат без да питат Banghead
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Beni
Една позната ми каза, че това е признак че ще родиш момиченце, не знам колко е вярно, но при мен беше факт-родих момиченце. 4470


Ами май не е вярно - моите и двамата са мъже .

На мен ми казаха , че е от слънцето . Преди да забременея  доста се излагах на слънце - по цял ден на плажа .
Виж целия пост
# 12
na men osven bradavichkite i benkite sa mi se uvelichili #Shocked
Виж целия пост
# 13
И аз се обрадавичих... Sad останаха си след раждането...докато реша да ходя на кожен-айде пак съм  preggo Така че остава за след второто раждане. Оказа се, че две от лелите ми също са се обрадавичили, след като са забременели...те тъй си и ходят, ама аз хич няма да ги трая... #2gunfire брадавиците, искам да кажа...
Виж целия пост
# 14
Цитат на: Sania
Не знам дали само на мен ми се случва това, но почти навсякъде по тялото ми започнаха да се появяват много и мънички брадавчики. Имам няколко на корема, на гърба, на врата, дори на гърдите. Някои са мноооого мънички, едва забележими. Докато се появят изсъхват и падат. Но някои се захванаха и станаха доста големи  Sad На врата ми има четири такива  Twisted Evil Преди да забременея нямах такива неща. Или ако съм имала две-три те сами си изсъхваха и падаха. Майка ми има същите-но само на врата. Появили са се когато е била бременна с мен. Само че тя и досега си е с тях. Пък аз не искам, не мога да ги понасям тия гадинки.
Моля ви кажете ми при вас как е??? Евентуално някакви мазила има ли? Знам, че май ги горят с течен азот но колко струва една такава процедура?

На мене ми се появиха много брадавички по време на бремеността,по целият врат.Отврат.Решила съм като спра да кърмя да отида да ми гимахнат.Таксуването става общо.Не си спомням точно колко/майка ми беше ходила да и махат/,но цената беше поносима.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия