За един уикенд

  • 1 330
  • 3
Здравейте! Със съпруга ми не сме почивали близо 1г. и искаме да отидем за един уикенд двамата сами. Дайте съвет за някое хубаво хотелче, близо до София, от което сте доволни. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Здравейте! Със съпруга ми не сме почивали близо 1г. и искаме да отидем за един уикенд двамата сами. Дайте съвет за някое хубаво хотелче, близо до София, от което сте доволни. Благодаря предварително!
Поразрови се в другият подфорум - Пътуване и т.н. Peace Имаше и темичка за местенце около София Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Здравейте! Със съпруга ми не сме почивали близо 1г. и искаме да отидем за един уикенд двамата сами. Дайте съвет за някое хубаво хотелче, близо до София, от което сте доволни. Благодаря предварително!
Поразрови се в другият подфорум - Пътуване и т.н. Peace Имаше и темичка за местенце около София Simple Smile

БЛАГОДАРЯ!
Виж целия пост
# 3
ние този уикенд бяхме но заедно с детето което е на 1,2г. на Спанчевци и много ни хареса. намира се като спуснеш Петрохан на около80км. от София . базата се казва Минкови бани и разполага с минерални басейни , ауна, солариум, фитнес и т.н. нощувката в двойна стая е 30лв. а в апартамент 40лв. за базата можеш да погледнеш като напишеш в Гугъл минкови бани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия