Къде консултация за късно проговаряне?

  • 1 247
  • 9
Здравейте мили мами!
Първо искам да ви кажа, 4е ви се възхищавам за силата, нежността и всеотдайността!!  bouquet  bouquet

Въпросът (търсих из търса4ката, но това, което ми трябва не намерих Embarassed) :
Моя приятелка има син на 2г.и 10м. Детето според мен си е с абсолютно нормално, но не говори. Разбира вси4ко, изпълнява разни поръ4ки, играе с пъзели (страхотен е), ходи на ясла..но не говори. Мамата ве4е е притеснена от забележките на роднини, лели и пр. Изпратих и подобна тема , в която мами споделят, 4е не е проблем, но тя би искала да се консултира с психолог и логопед. Идеята и е първо тя да поговори със специалист, а после да заведе и детето. Можете ли да ме насочите??
БЛАГОДАРЯ!
Виж целия пост
# 1
за да и помогнат психолога и логопеда трябва да видят детето, а не мамата Hug
на лични ти изпращам координати на колеги
Виж целия пост
# 2
Нина, препоръчай и към кого мога да се обърна в Пловдив относно същото - момченце на 2 години и 8 месеца, което не говори още.
Виж целия пост
# 3
ох, ако знаех, до сега и Любознателна да съм пратила, ама имам идея да попитам една колега
Виж целия пост
# 4
Привет и от нас!!!Дъщеря ми е по4ти на 2 години и също не говори..От 1 месец посещаваме логопед и психолог.Много съм доволна,ние ходиме в болницата по-церебрална парализа-София...Успех
Виж целия пост
# 5
Моля ви кажете ми къде във Варна мога да потърся консултация с логопед и педиатър за дъщеря ми която, също има проблеми с проговарянето
Виж целия пост
# 6
В "Карин дом" или ДМСГ "Виница"
Виж целия пост
# 7
Моля ви, ако някои има информация за такав вид терапия в Бургас да ми даде координатите на саответните специалисти. Thanks.
Виж целия пост
# 8
със сигурност има логопеди в Бургас, но няма така наречените ранни логопеди, които работят от 0 до 3 години.
От 21 до 24.09 всички логопеди ще бъдат на конференция в Балчик. Можете да дойдетет там за консултация, ако се интересувате - ето моя имайл: consult@speednetbg.net
Виж целия пост
# 9
Към  бисквитка    аз съм от  бургас мога да и дам кооординати  на   логопедката  където    ние  ходихме    Ако искате пишете на лични  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия