за попарата

  • 1 435
  • 7
Zdraveite mami ,moqta bebka e na 6 meseca i polovina,ot dve sedmici se ma4im s poparata i ni6to ne stava.Ne izkada da    izqde dori edin suhar.Pravih q s 4ai ot lipa sled tova s 4ai ot 6ipka nqma nikakav rezultat.Zatvarq si ustata i ne q otvarq sled parvata lajica.Ve4e 2dni idavam ka6a vmesto popara.Ako moje daite mi nqkakav savet.Kakvo drugo moga da i davam osven ka6a?Predvaritelno vi blagodarq.
Виж целия пост
# 1
аз съм чувала за кисело мляко с бисквити, но това май е по-късно. най-добре си питай педиатърката. а и нищо не ти пречи да продължаваш да и даваш мляко, голяма работа че няма да яде попара, тя не е кой знае колко полезна, според мен. ние да не би всички да ядем попари!!!!просто детето си има вкусови предпочитания и това е чудесно!
Виж целия пост
# 2
Аз правя попарата на Бобо с преварена вода като я стоплям и той я яде, не съм му давала все още чай. Опитай така, с вода вместо чай, а пък ако не иска, нищо не пречи да продължиш да я кърмиш или да даваш адаптирано мляко /както си я храниш/ още известно време.
Виж целия пост
# 3
Аз не давам още попара, въпреки че сме по-големи вече, а вместо това кърмя сутрин. Но четох, че сутрешната попара спокойно може да се замени с каша, защото с 2 хранения с каша на ден детето няма да се прехрани. Пък и според мен кашата е по-полезна от попарата.
Виж целия пост
# 4
Привет! Аз на Горан започнах да му давам кисело млекце доста от рано - с обикновени бисквитки става супер. Мисля, че започнахем от 8 месец обаче , дотогава той си караше на адаптирано мляко, предвид факта, че спрях да го кърмя когато беше на 6 месеца. той също не понасяше попарата в каквато и да било форма, обаче елате сега да видите Grinning това му е любимата закуска... така че това, което исках да ти кажа миличка - ще му дойде времето. Аз лично му я правя и винаги съм му я правила с чай, захар, сиренце, масло и хляб Wink

Поздрави!
Виж целия пост
# 5
Не мъчи бебчето, ако не иска попара, за да не я намрази съвсем. Синът ми така категорично я отказваше. Само като я лизнеше и почваше да пищи  Laughing . Ща, не ща започнах да давам кисело мляко от 6-тия месец. Кисело мляко с обикновена бисквита (1 или 2). Това закусваше, сега като попорасна, започнах да му разнообразявам закуската, дори от месец и нещо ми прояде попара  Shocked , явно е въпрос на време...
Виж целия пост
# 6
Ami probvai da y napravish s voda,ako pak ne y iska probvai s pr.mlyko i biskviti ''ZAKUSKA'' misly 4e shte go haresa moita mnogo gi kliopa!
Виж целия пост
# 7
Темата е разнищвана поне 3 пъти през последните 2 месеца.
Моят син попара не яде - закусва, овесени ядки/ грис/ мляко с бисквити. И каша закусваше до скоро
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия