Имате ли кредитна карта? Каква?

  • 3 240
  • 27
Колебая се ... какви са условията на различните такива? Изобщо какви са плюсовете и минусите на кредитната карта?
/Под каква имам предвид на коя банка/
Виж целия пост
# 1
ИЗПОЛЗВАМ TRANSKARD С СЪМ МНОГО ДОВОЛНА. Преди имах EUROLINE и HEBROS, но ги закрих, защото условията не ме удовлетворяваха.
Виж целия пост
# 2
Имам MasterCard но ОББ. Доволна съм общо взето. Лихвата е 18%  #2gunfire, но пък ако си покриеш сумата до 45 дни няма лихва, така че общо взето си харча заплата предварително.  По принцип има и такса за годишно обслужване, но тъй като си ползвам картата ежемесечно вече 2 години не съм плащала нищо.  Peace
Сега гледам, че има реклами за безлихвени кредитни карти на Райфайзен, но се чудя колко са безлихвени всъщност.  Thinking
Все не мога да се наканя до отида и да проверя.
Виж целия пост
# 3
 Мани. Не питай. Де що има кредитна карта-имаме я. И сега сме затънали до гушите да е**..............

Като ги изплатим, ще им тегля една ножица на всичките..не ви трябва такова нещо, още повече ако сте като нас-харчим, без да мислим  #Cussing out

Единствено за Транскард се чудя..може пък да я оставим, че е най-читава  Peace
Виж целия пост
# 4
Мани. Не питай. Де що има кредитна карта-имаме я. И сега сме затънали до гушите да е**

То само вие  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 5
тц, именно поради опасността от положението на Буба  Peace
Виж целия пост
# 6
Ние имаме Euroline и сме много доволни отнея.Има си също гратисен период в който ако погасиш всички задължения и не плащаш лихви.В много магазини правят промоции за картодържателите и сме си направили доста изгодни покупки.
Виж целия пост
# 7
А имате ли впечатление за тези новите карти без лихва Пиреос банк.
Виж целия пост
# 8
Имам Euroline, кръвчицата ми изпиха #Cussing out
Виж целия пост
# 9
Имам на ЦКБ - Маркет, с лихва 15 % и гратисен период, в който ако погасиш задълженията си не плащаш лихва (ако си пазарувал с нея - 2 месеца, ако си теглил от банкомат - по-малко, но не помня колко време беше).
Виж целия пост
# 10
VISA и MasterCard, вършат работа, доволна съм.
Виж целия пост
# 11
Имам TransCard, но гледам да не се изкушавам много с нея. Удобна ми е за пазаруване в Billa  Peace Доволна съм и лихвата не ми изглежда голяма.
Виж целия пост
# 12
VISA , TransCard и MasterCard имам аз.
TransCard ми върши чудесна работа за плащане на сметките ни по и-нет ( ток, вода, тел, GSM-i)
Виж целия пост
# 13
Юролайн, Райкард.
Няма безлихвени кредитни карти. И условията по всички кредитни карти са почти еднакви. Определено е удобство. Не виждам нищо лошо в живота на кредит. Цял свят живее по този начин.
Лихвата е 18%. От Райкард тегленето от банкомат е 1 лв.+2% от сумата, която теглиш. Ако искаш.
Ние сме ок така  Peace
Виж целия пост
# 14
Имам Транскард и Евролайн/Юролайн/. Лошото на Евролайн-а е, че няма гратисен период, ако теглиш пари в брой, а и нещо не мога да разбера как да си изчисля колко ми е този период и за двете карти. Не е винаги 45дена, ама от какво зависи... newsm78.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия