на пясъка с или по............

  • 4 463
  • 84
Е какво ще кажат мамите,които вече са се отчели на морето.Кое е по удобно и практично  за малките палавници  около1,5г newsm78
Виж целия пост
# 1
Ние бяхме с голо дупе и прилична порция слънцезащитен крем.
Носех и бански и памперс - гащи, но така си и останаха неползвани. Последните, струва ми се са за басейните /да не стане фал/, иначе запаряват.
Виж целия пост
# 2
С бански, така ми се струва най- хигиенично Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Миналата година бяхме по голо дупе.Но Руми беше още малка и си стоеше само в надуваемото басейнче,въобще не е ходила по пясъка.Тази година ще е задължително с бански.По хигиенично ми се вижда Peace,а и не виждам как ще я изчистя после,ако я пусна по дупе Sick.
Гласувах "с бански".
Виж целия пост
# 4
аз гласувах с бански, защото симона азхвърли памперса скоро. миналата година, обаче, беше с пампрес гащи, защото доста си близваше от водата в басейна си!!!! не че е кой знае какво, но вссе пак newsm78
Виж целия пост
# 5
Ако е момче, може и по голо дупе. Но за момиче - бански.
Виж целия пост
# 6
Бански купихме миналото лято (2г и половина), защото тръгнахме и по басейни - а там е задължително по бански.
На морето беше ту по голо дупе, ту по бански.

Предишните пъти - на 9м и на 1г. 9 м си беше по голо дупе.
Виж целия пост
# 7
С бански, така ми се струва най- хигиенично Simple Smile

И на мен, но и по голо дупе може за малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
По голо дупе - не. Оставяла съм ги да се повеят, но за минути след излизане от водата.
За 1,5 години - памперс гащи.
Ние това лято вече ще сме с бански. Стела даже твърди, че има 2 бански. Един за дупе и един за корем /горницата  Mr. Green/ Мислех да не и я слагам, ама след като вече я видя няма да стане на моята  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
На първото му море беше  по голо дупе и пълзеше...за спането в количката на плажа слагахме памперс.
Тази година има прекрасни бански-боксерки, които му купих (много ми харесаха), но не знам дали ще успея да му ги обуя, защото предчувствам, че няма да има излизане от водата clock
Не се притеснявам да направи беля, защото си казва за пишкането. Ще мажа с крем и напред по голо дупе Peace
Виж целия пост
# 10
Тази събота бяхме на плаж по бански ама дребосъка реши, че ще е нудист като другите...... sun sun
Виж целия пост
# 11
По бански.
Виж целия пост
# 12
С бански, така ми се струва най- хигиенично Simple Smile

 newsm10
Още търся подходящ бански, че на първи юли заминаваме  Hug
Виж целия пост
# 13
С бански естествено - много по -хигиенично. Независимо дали е момче или момиче. Не си представям да ги оставя да сядат с голи дупета по пясъка.
Пробвайте и тогава ще им обуете бански задължително Laughing
Виж целия пост
# 14
Ми като е с бански не може ли пак да си напълни дупето с пясък  newsm78......моя е с гащи и панталони и след като е бил в пясъчника има и в гащите пясък Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия