въпрос от баща

  • 3 832
  • 40
Тъй като жена ми няма възможност да попита в момента защото нямаме нет у нас съм упълномощен да питам аз ако някой има отговор ще съм му благодарен.
#някой наблюдавал ли е при своето бебе в памперса заедно с акото да се появяват някой път 2-3 пъти малки песъчинки с големината на ситен пясък и същите на допир но при по силно натискане се смачкват.
другия въпрос може ли да се пуши по време на месеците след раждането когато се кърми и до колко цигари на ден ако може(лично ас съм върл противник но ме задължиха да питам ще предам отговорите честно и буквално Cry Cry Simple Smile )
П.П
дъщеря ми е на 40 дни
Виж целия пост
# 1
1. Нормално е да има подобни песъчинки/перлички
2. Не мисля, че е редно да пуши. Докато по време на бременността е допустимо пушенето, т.като има защита от плацентата, сега по време на кърменето всичко, прието от майката преминава през кърмата. (Имаше тема за пушенето, потърси за повече подробности и мнения от опит)
Успех!
Виж целия пост
# 2
По първия въпрос отговор нямам.Но за вторият-АЗ СЪМ КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ. #2gunfire
Виж целия пост
# 3
2. Не мисля, че е редно да пуши. Докато по време на бременността е допустимо пушенето, т.като има защита от плацентата, сега по време на кърменето всичко, прието от майката преминава през кърмата. (Имаше тема за пушенето, потърси за повече подробности и мнения от опит)
Успех!

Напълно подкрепям Peace Колкото до песъчинките - не съм виждала нещо подобно newsm78
Виж целия пост
# 4
1,Виждала съм такива "песъчинки" в памперса на дъщеря ми,но май е била по-голяма,вече ядеше и други неща,не само мляко Thinking!
2,То,за можене-може,що да не може......Но дали е полезно за бебето,нека се запита жена си smile3546!
Виж целия пост
# 5
Да,имали сме и ние такива "песъчинки".Нормално е,понякога имах чувството,че е ял пясък,а беше само на кърма.И сега понякога има такова ако Mr. Green
За пушенето,вредно е,да,и то много.Нека да се опита да не пуши докато кърми детето-по-силен довод от здравето на детето си надали някога ще намери Peace
Виж целия пост
# 6
За ЦИГАРИТЕ -  smile3512
Виж целия пост
# 7
По първия въпрос отговор нямам.Но за вторият-АЗ СЪМ КАТЕГОРИЧНО ПРОТИВ. #2gunfire

Peace
Виж целия пост
# 8
Песъчинки още не съм срещала.
А за цигарите... Naughty
Виж целия пост
# 9
Да,имали сме и ние такива "песъчинки".Нормално е,понякога имах чувството,че е ял пясък,а беше само на кърма.И сега понякога има такова ако Mr. Green
За пушенето,вредно е,да,и то много.Нека да се опита да не пуши докато кърми детето-по-силен довод от здравето на детето си надали някога ще намери Peace


 Peace
Виж целия пост
# 10
Песъчинки още не съм срещала.
А за цигарите... Naughty

 newsm10
Виж целия пост
# 11
Не си спомням за песъчинки в акото.
За пушенето - вредно е много. Ако ще кърми и пуши, по-добре на адаптирано мляко да минава. Иначе за мен все едно си трови детето. Малко крайна съм, ама по този въпрос съм безкомпромисна.
Виж целия пост
# 12
май не се изразих правилно Embarassed Embarassed Embarassedжена ми не пуши в момента а и през бременноста(преди това и за 3 дни не можеше да ги откаже)пали по една цигара на седмица когто е изнервена за нещо на много.от мнението ми май излезна че пуши като комин Laughing Naughty ooooh!
благодаря за отговорите доста бързо се събра голямо количество от тях доволен съм. Hug
Междодругото тези които писаха че са виждали дали не си спомнят да са яли преди това фасул или друга подобна храна,не го споменах от начало за да не подведа някой по фалшива следа Wink
Виж целия пост
# 13
Абе аз мисля, че и една цигарка на седмица не е редно, ама...
Виж целия пост
# 14
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107017.0

ето една съвсем прясна тема по въпроса с цигарите - аз лично съм твърдо против пушенето по време на бременноста и кърменето ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия