Какво е "бяла диета"?

  • 8 612
  • 7
Моля ви, някой може ли да ми каже или покаже инфо, което да изясни въпроса, какви храни включва т.нар. "бяла диета"
Благодаря ви предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Моля ви, някой може ли да ми каже или покаже инфо, което да изясни въпроса, какви храни включва т.нар. "бяла диета"
Благодаря ви предварително!   bouquet
Предполага се - бели храни newsm78 Но кои са - освен за тестени и млечни неща не се сещам , а и не мисля, че разсъждавам правилно. За пръв път го чувам newsm78
Виж целия пост
# 2
Бял ориз,сирене,картофи и друго не знам. Laughing
Виж целия пост
# 3
Бял ориз,сирене,картофи и друго не знам. Laughing
Да допълня-солети,бисквити,юфка.Целта е да няма...как да кажа...нищо цветно в храната,защото мисля,че след това се следят изхожданията,които трябва да са светли.Информацията ми е от наблюдения върху едно детенце в болницата и от неговата майка.
Виж целия пост
# 4
Основно ориз и картофи.Да няма месо,яйца... въобще алергени.Ние поне бяхме на бяла диета след обрив,вследствие хранителна алергия
Виж целия пост
# 5
На менми казаха да съм на "бяла диета" 3 дни във връзка с профилактичните прегледи тази година. Виж във форума темата: "Задължителни профилактични прегледи".
Казаха ми, че мога да ям само ориз, картофи, млечни произведения - сирене, кашкавал.

Незнам дали твоята "бяла диета" е същата.
Виж целия пост
# 6
ами яде се неоцветени храни. Ориз-бял, картофи, макарони, юфка, мляко, сирене и ...това. Целта  / при нас/ беше да се изследват изпражнинеята за Окултни /скрити/ кръвоизливи!
Виж целия пост
# 7
Да, момичета благодаря ви - точно затова става въпрос   bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия