Джема и Наталина са ми любимки!!!

  • 2 666
  • 23
 smile3501 newsm44  love001
Браво на тях!!!Направо им се възхищавам.Как може да сътворяват такива красоти?Джема,Наталина супер сте!Продължавайте в същия дух-с много любов правите всичко.БРАВО!

Момичета,вие какво ще кажете?
Виж целия пост
# 1
Мисля, че и Снежи ще стои добре в тоя ред! Grinning
Виж целия пост
# 2
Коя Снежи? newsm78
Да не е Хапката?И за нея огромен  bouquet
Виж целия пост
# 3
Коя Снежи? newsm78
Да не е Хапката?И за нея огромен  bouquet
[/quotе]

Мисля, че сладката хапка е друга, но и тя е за тук!  bouquet А Снежи е sneji_ ! Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 4
Мале, направо ме засрамихте момичета!  Blush Благодаря, но вие сте тези, от които се уча и аз!  Naughty bowuu

На мен, всички вие които се опитвате да се усъвършенставте във всичко, сте ми любимки!  Hug Не мога да изброя имена, защото ще пропусна, но всички мами пишещи в "Моите любими торти", в "Глазури...", в "Кой какво сервира..." и всички които са готови да помогнат, да обяснят, да преведът или напишат нова рецепта, заслужават големи аплодисменти и огромно БЛАГОДАРЯ!   bouquet

Радвам се, че ви има!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Похвали и за sneji_!!!!
Разбира се не искам да обидя никого Embarassed просто съм попадала на снимки-шедьоври на Джема и Наталина.Те са ми на първо място в списъка за похвали!  chef  chef  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
Лелееее и аз се засрамих. Не очаквах цяла тема за това. Embarassed
Още повече че напоследък не съм се изявявала с нищо, та не виждам с какво съм заслужила похвалите.  Embarassed Embarassed Но много, много благодаря !  bouquet
Виж целия пост
# 7
Заслужила си ги-имаш златни ръце.  bouquet
Виж целия пост
# 8
В момента и синът ми тъкмо ме хвали, защото много обича дюнери и тъкмо приключих с правенето им. Laughing
Виж целия пост
# 9
Ще ми се да ме вземеш у вас за малко Heart Eyes мъжа ми няма да ме познае после-ще съм качила доста килца отгоре Hug
Виж целия пост
# 10
Като е тръгнало на благодарностти , да се включа и аз. Не мога поименно и да исках. Толкова неща съм открила тук, въпреки , че имах самочувствието, че готвя добре.  Какви ли не хитринки!!!
    Почти през ден пускам търсачката/И библиотеката/ , в зависимост от продуктите, които имам.   Е, нямам провал.. Явно форумът бди, като добрата фея:-)) Hug
    Обичам екпериментите.. и ми е толкова приятно да чета и гледам.
     а, за майсторките на торти.. нямам думи.  Не се наемам да направя повечето торти,  фурната ми е лоша... и забрави.  Но, затова пък тук научих доста рецепти без печене.. и при положение че почти не ям сладко...  правя ги с огромен мерак. Благодаряяяя!!!
 Благодаря на всички, които , дори веднъж, за написали нещичко.  Спасили сте ми  доста купони, само свежите ви идеи Simple Smile) Hug  bouquet
Виж целия пост
# 11
Мисля, че и Снежи ще стои добре в тоя ред! Grinning
Всички рецепти на Снежи стават страхотни  bouquet  chef

Джема и Наталина също сте ми любими Embarassed
Виж целия пост
# 12
И аз благодаря на всички,които пишат в този подфорум,защото няма нищо по-хубаво от обмяната на опит.
Благодаря на labrex i vickey,както и на всички,които ми харесват рецептите.Те просто ме вдъхновяват!  bouquet

Джема и Наталина ,както и много други са страхотни кулинарки! Peace
Виж целия пост
# 13
 smile3501 не само на Джема и Наталина браво

 smile3501   smile3501  Браво и на Сладка хапка, Снежи, Марабу, Морена, Танита, Пепчо, Лео
 Flowers Sunflower Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 14
smile3501 не само на Джема и Наталина браво

 smile3501   smile3501  Браво и на Сладка хапка, Снежи, Марабу, Морена, Танита, Рерчо
 Flowers Sunflower Flowers Bouquet

Да, да, да и те са супер кулинарки.  bouquet Ех,че мезасрамихте, отивам да се отсрамя, като пусна нова темичка с нова рецептичка ( е поне аз за първи път я пробвах) Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия