И моят Дани вече порасна

  • 410
  • 8
С гордост мога да застана пред строя и да се похваля, че от една седмица вече съм екс-кърмачка (това не защото пия водката на екс, а защото Дани е вече едно бивше кърмаче) Mr. Green Отбиването стана много постепено, лесно и безпроблемно и за двама ни.
Искам да благодаря на всички момичета във форума, просто за това че ги има и за чудесните съвети и подкрепата, която винаги съм получавала тук. И не мога да пропусна все пак да спомена с персоналните си благодарности към Бу, Хедра, Зори, Джейд и други.  Hug  bouquet

П.П. Приемам поръчки за изпиването на всякакви видове алкохоли, в относително умерени количества  Wink вместо някои кърмещи мами Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Ха,честито!Пийни една гроздова със шопска салата за мен.....и повтори! Embarassed
Виж целия пост
# 2
Честито! Щом и двамата сте доволни всичко е ОК.  Hug
Виж целия пост
# 3
Хе Grinning
Честито!
От мен алкохолни поръчки няма, т.к. ако ми се пие чат-пат, пия чаша вино (където трябва да отбележа, че поради продължителен период на нежелание за пиене на алкохол от 1/2 чаша съм горе на черешата, за срамотиите), но пожелавам весело детство на екс-кърмачето Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Еееех, блазе ви! Къде ти при нас постепенно и неусетно!

Живи и здрави!
Виж целия пост
# 5
Честито! Щом и двамата сте доволни всичко е ОК.  Hug
Peace
Честито за лесното отбиване  bouquet
Виж целия пост
# 6
Честито.И наздраве!
Виж целия пост
# 7
Поздравления  Peace
Виж целия пост
# 8
Честито!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия