Несъвместимост или и аз не знам какво...

  • 1 124
  • 18
Първо искам да помоля модераторите, ако темата ми не е за тук да я преместят. Става въпрос за моя позната. Тя си има вече едно момиченце на 3 годинки и забременя за втори път. Разбрах обаче, че е абортирала, защото имало несъвместимист между плода и нея, а тя казва,че е +резус фактор. Таткото не се бил изследвал и не знаел каква кръвна група е. та искам да попитам дали има такава възможност за несъвместимост или ... малко объркано стана, но се надявам да сте ме разбрали  bouquet
Виж целия пост
# 1
За първи път чувам, когато майката е плЮс да се прояви несъвместимост newsm78.
Виж целия пост
# 2
До колкото знам, несъвместимост има единствено при майка отрицателна и баща положителна група.
Виж целия пост
# 3
До колкото знам, несъвместимост има единствено при майка отрицателна и баща положителна група.
Peace
Може би причината е друга.
Нека си направят генетични изследвания  Peace
Виж целия пост
# 4
До колкото знам, несъвместимост има единствено при майка отрицателна и баща положителна група.

И аз така знам!Не ми се връзва това да е причината!
Виж целия пост
# 5
По-добре да си направи генетични изследвания. Аборт също може да причини и токсоплазмозата. newsm78
Виж целия пост
# 6
Много ми се струва странно при положение, че вече имат едно дете newsm78
Виж целия пост
# 7
не знам.но аз сам в 8м и сам 0+и таткото е 0+.дали 6те има ниакав  проблем?
Виж целия пост
# 8
до колкото знам при отрицателен резус фактор евентуално може да има проблем и за това се ходи по-често да наблюдават жената докато е бременна и се правят кръвни изследвания /моя приятелка която беше бременна заедно с мен имаше подобна ситуация но слава богу детето се роди и всичко е наред/  ... нека се консултират по-подробно с лекар специалист и ако се налага да си направят изследвания и нека втория път всичко мине като по вода при тях   bouquet
Виж целия пост
# 9
Несъвместимост може да има само ако майката е с отрицателен резус фактор, а бащата с положителен. И при предишната бременност не е обърнато внимание на това. Но щом тя е с положителен, бащата няма никакво значение. Аборта може да е по друга причина. Принципно след всеки аборт се прави хистологично изследване. Там би трябвало да установят каква е причината за него.
Виж целия пост
# 10
Aз съм ресус положителна, но понеже съм нулева и ми правиха тест за съвместимост, защото бащата е А + , но ставаше дума за евентуален проблем след раждането на детето, а не за опесност от аборт... несъвместимост може да се получи и не само по отношение на кръвните групи, за съжаление гаден късмет Cry Cry
Виж целия пост
# 11
Добре е да си направят изследвания, не искам да я плаша  аз имах същия проблем и никой не ми обърна внимание ,но всичко мина благополучно и сега имам сладко бебче на 14 дена.
Виж целия пост
# 12
До колкото знам, несъвместимост има единствено при майка отрицателна и баща положителна група.

 Peace
Виж целия пост
# 13
Наистина,щом е с положителен резус фактор,не би трябвало да има някакъв проблем със съвместимостта с плода Thinking
Защо не си направи пълни изследвания,да си направи и мъжа й и тогава,предполагам, ще се види какъв е проблема.
Дано всичко да се оправи и да могат скоро да си имат второ бебче Praynig
Виж целия пост
# 14
За първи път чувам, когато майката е плЮс да се прояви несъвместимост newsm78.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия