Черни изпражнения

  • 6 708
  • 5
Здравейте майчета,
притесних се много след като видях , че днес малкият изкарва черни изпражнения. Обадих се на  педито , но ме помоли да звънна по-късно. Пуснах и търсачката ама темите там като че ли не отговаряха много за нашта ситуация.
Причините за тези черни изпражнения според мен са две, но приемам и други мнения.
 Първо  - вчера падна много кофти по лице и се притеснявам да не е вследствие на удара. Дано да няма някакъв вътрешен проблем. макар че скоро се случи пак същото и нямаше реакция след удара, която да ме притесни.
Дано това да не е причината Praynig
второ - вчера му дадох да яде череши. Определено бяха доста зрели, тъмни на цвят и днес виждам че в изпражненията ги е изкарал повечето череши направо цели. Дано това да е причината за черните изпражнения. Досега не се е случвало такова нещо и съм адски притеснена. мисля си най-лоши неща. Докато говоря с педито и евентуално го заведа, ще се побъркам.
Виж целия пост
# 1
череши !!!
и моята така, че даже й се боядисваше дупето, ако не го хванем веднага Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Най-вероятно е от черешите, но за свое успокоение се консултирай с педито.(и какможе да ти каже, да звъннеш по -късно  Rolling Eyes)
Виж целия пост
# 3
и какможе да ти каже, да звъннеш по -късно  Rolling Eyes)
и аз онемях ама какво да направя.
Благодаря Ви за бързите отговори дано да са черешите причината.
Виж целия пост
# 4
Най-вероятно е от черешите, но за свое успокоение се консултирай с педито.(и какможе да ти каже, да звъннеш по -късно  Rolling Eyes)
Peace
Ами звънни й сега и така, докато се сети, че е детски лекар Close
Виж целия пост
# 5
като ти прочетох заглавието на темата без още да бях видяла какво точно пише си казах ЧЕРЕШИ и аз така си изкарах акъла ... не мисля че е от удара защото ако има вътрешен проблем смятам че до сега ще има освен изпражненията и други показатели за това ... но все пак си се консултирай с лекаря ... успех  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия