Как да матирам руси кичури?

  • 2 469
  • 13
Омръзнаха ми русите кичури и искам да ги матирам-т.е. леко да зеленеят.Дайте идейка как да го направя,а ако някой предложи нещо по-интересно...отворена съм за идеи   bouquet
Виж целия пост
# 1
  newsm78  ...да зеленеят? При мен веднъж така се получи след като влезнах в басейна.Ако искаш  пък да ти сивеят пробвай матиращ шампоан-може на L'OREAL shine blonde.
Виж целия пост
# 2
Ако са жълти сега,нанеси оцвтител със пепеляв оттенък.Гаранция ,че ще станат зелени!Ама защо го искаш?Не е красиво!По-добре да са бежави или карамелени.
Виж целия пост
# 3
Пробвай с матиращият шампоан на Престиж - струва само 2лв и кичурите стават хубави. Но си вземи сивият.
Виж целия пост
# 4
Пробвай с матиращият шампоан на Престиж - струва само 2лв и кичурите стават хубави. Но си вземи сивият.
Peace
Първо това и ако не стане - на Лореал Peace
Виж целия пост
# 5
С пиоктинин от аптеката,струва стотинки.
Виж целия пост
# 6
С балсам-оцветител за сива коса стана страхотно!На Лонда е.Благодаря за идеите.Кичурите ми бяха много светли  и не ми харесват,но сега имат леко пепеляв отенък и е по-добре.
Виж целия пост
# 7
С балсам-оцветител за сива коса стана страхотно!На Лонда е.Благодаря за идеите.Кичурите ми бяха много светли  и не ми харесват,но сега имат леко пепеляв отенък и е по-добре.

Кажи къде го има тоя балсам на Лонда, че една приятелка го издирва от сумати време.
Аз иначе знам, че с оцветител за бели коси сребро става, малко количество се разрежда с вода и се облива косата.
Виж целия пост
# 8
 Със сребро за баби. Слагаш няколко капки в шампоана Hug
Виж целия пост
# 9
Със сребро за баби. Слагаш няколко капки в шампоана Hug
Къде да го търся това "сребро за баби"? newsm78
Виж целия пост
# 10
Със сребро за баби. Слагаш няколко капки в шампоана Hug
Къде да го търся това "сребро за баби"? newsm78

В козметичните магазини, това е оцветител за бели коси сребро.
Виж целия пост
# 11
Ама мноого внимавай, защото аз облях цялата коса без да го разредя и посинях Sick #Crazy
Виж целия пост
# 12
za da ti pozeleneiat ki4yrite(makar4e i az se 4ydia zashto to4no v zeleno gi iskash?!)si vzemi boia s cviat tamno ryso pepelivo,sas sigyrnost shte ti pozeleneiat ako sa ti po jaltenikavi ki4yrite,ako li ne togava si vzemi vremennen ocvetitel v zeleno i go draj malko i taka ve4e shte stane:)
Виж целия пост
# 13
Да позеленеят не знам, но да посивеят става лесно - вода в която слагаш черна боя колкото грахче, разтваряш я хубяво и само поливаш кичурите и готово. Но ти май вече си се справила, радвам се, дано се харесваш сега  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия