Моми4ета помощ - страшно подути крака?

  • 2 194
  • 26
Някакъв съвет или изпитано средство?
Страшна гледка съм!

Мерси предварително!
Виж целия пост
# 1
Да намалиш солта до минимум. Да си вдигаш краката нависоко, когато имаш възможност и да ги мажеш с охлаждащ гел.
Виж целия пост
# 2
Посети гинеколога си! Успех!
Виж целия пост
# 3
Посети гинеколога си! Успех!

и си направи изследвания!
Виж целия пост
# 4
Отиди при гинеколога си да те прегледа. Хубаво е да ти се направи изследване за белтък в урината  Thinking
Виж целия пост
# 5
от жегите е нормално да са ти надути краката , то и мойте са такива, но за успокоение си пусни една урина да ти изследват за албумин  Peace
Виж целия пост
# 6
Здравей,

Направи си запарка от липа, и си пий от нея вместо вода, обаче пий по много. Помага много при подути крайници!

А урина си пусни задължително!
Виж целия пост
# 7
Кога за последно ти изследваха албумина? Да не би да ти се е качил?
Междувременно изключи солта. Един ден яж само варени безсолни картофи и пий повече течности.
Виж целия пост
# 8
Направи си изследване на урината,когато имаш възможност си повдигай краката и ги обливай по-често с хладка вода.
Виж целия пост
# 9
аз имам същия проблем ,изследванията са ми наред,но
от топлото време ставам ужас,а и от килограмите
нищо не помага дори и цял ден да лежиш
така ,че се надявам да ти остава малко като при мен:)))
Виж целия пост
# 10
И аз съм така  и особено десния ми крак е като балон с пръсти. Изследвах се - албумин нямам. Но и нищо не помага, не приемам сол, когато си вдигна краката ми изтръпват глезените #Crazy Така съм вече трети ден. Сега ще пробвам  метода с липата.
Виж целия пост
# 11
Хубаво са те посъветвали момичетата, само да добавя-премери си кръвното налягане, че аз албумин нямах, но кръвното ми беше 160/100! Дано да не е това. Успех! Hug
Виж целия пост
# 12
Има специално супер лекарство- Phlebodia. Специално става за бременни
Виж целия пост
# 13
Аз бих ти препоръчала консултация с гинеколога ти и изследване на урина.
Виж целия пост
# 14
Гинеколог, изследвания урина, кръвно. Но и горещините си казват думата. Намали солта, ако можеш без най-добре. Пий по-малко течности, охлаждай краката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия