мнения моля ви!!!!

  • 1 301
  • 14
Здравейте от днес започнах неравната борба с кг Cry но съм твърдо решена и ще ги унищожа!!! Peace В момента си варя прословутата отвара от лайка и лимони дано даде резултат Praynigа също така започвам и диета Tired Но въпроса ми е какъв е идеала?Колко кг трябва да си? Уж най-разпространена е формулата ръст-100=кг да ама не..... Confused Според мен жена 1.60 и 60кг си е направо пълна.... Embarassed
Според вас колко трябва да се вади от ръста?120?......ако съдя по приятелки с хубави фигури Rolling Eyes
Кажете моля просто имам нужда да си поставя цел! Донякъде е относително знам и все пак.....добре ще е да обменим мнения  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Съществува начин за изчисляване на подходящото за всеки човек тегло - Бодииндекс. Изчислява се по следния начин: теглото в кг се разделя на квадрата на височината в метри. Стойността между 20 и 25 отговаря на нормалното тегло.
Успех! Peace
Виж целия пост
# 2
Разгледай тук
 http://spidersport.com/
има много полезни неща и калкулатори и начин на хранене и спорт!  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз знам че при мъжете трябва да се извади 100.Т.е.ако е висок 1,70м идеалното тегло за него е 70 кг.
А при жените се изважда 110.Например-ако е 1,70 трябва да е 60 кг идеално тегло за тази височина.
Незнам дали го обясних правилно,но аз така съм чела.Но има жени с по-тежка костна система, които на вид са си добре и никога няма да повярваш, че са например Х кг,които  Х кг за някои са много.Така че мисля, че не съществува идеално тегло.За всеки е различно.
Виж целия пост
# 4
за мен "идеал" е като се видя в огледалото да не съжалявам ,че съм се видяла Sunglasses
при моя ръст 170 ,добре изглеждам/ харесвам се/харесват ме на 52-53 кг. Така че си е строго индивидуално  Wink
Виж целия пост
# 5
Смъквай лека полека без да се вманиачаваш.Успех Peace
Виж целия пост
# 6
Ами то при всеки си е индивидуално.Зависи от структурата на човек.
При мен,например,при пъст 168 см. идеалното ми тегло е от 51 до 54 кг.При по-малко ми се получават черни сенки под очите и ми "изхвръкват" скулите,при повече не се чувствам добре.
Виж целия пост
# 7
Абе какъв идеал Shocked на всеки човек килата му седят различно, има хора, които тежат еднакво, а единия изглежда дебел, другия слаб. Зависи от кокъла, прпорциите, ако щеш и бюста. Погледни се в огледалото и ако това, което виждаш ти харесва- живей си живота  Peace
Виж целия пост
# 8
Погледни се в огледалото и ако това, което виждаш ти харесва- живей си живота  Peace

И се чувствай добре в кожата си Grinning

Аз съм 166 см и тежа 53 кг. Случва се да ми кажата, че съм кльощава Rolling Eyes Аз не се считам за такава. Считам се за жена с нормално тегло. Ако смъкна някой килограм не се чувствам добре, ако кача пак същата работа - не ми е добре, тежи ми дупето Blush На тези килограми съм си екстра. Просто АЗ се чувствам добре.

Успех в отслабването и нека не е много драстично. Не се мъчи да постигаш мерки на топмодел. Стреми се към тези, в които ти се чувстваш добре Peace
Виж целия пост
# 9
Боди индекса според мен е показателен от здравословна гледна точка, а не толкова от козметична. Той показва нормалните граници на теглото, при които организма е здрав.
При мъжете е нормално ръст -100, при жените -110- 115, до -120. Обаче е индивидуално, защото на всеки му стоят различно по- малко или повече кг.
Виж целия пост
# 10
Абе какъв идеал Shocked на всеки човек килата му седят различно, има хора, които тежат еднакво, а единия изглежда дебел, другия слаб. Зависи от кокъла, прпорциите, ако щеш и бюста. Погледни се в огледалото и ако това, което виждаш ти харесва- живей си живота  Peace


Много точно изказване! Peace
Виж целия пост
# 11
Ами то при всеки си е индивидуално.Зависи от структурата на човек.
При мен,например,при пъст 168 см. идеалното ми тегло е от 51 до 54 кг........

Абе какъв идеал Shocked на всеки човек килата му седят различно, има хора, които тежат еднакво, а единия изглежда дебел, другия слаб. Зависи от кокъла, прпорциите, ако щеш и бюста. Погледни се в огледалото и ако това, което виждаш ти харесва- живей си живота  Peace


Абсолютно подкрепям и аз. Само за сравнение аз също съм колкото Ками, но идеалното ми тегло е около 60-63 кг, ако стана 51-54 ще ме взкарат в болница ....
Ако искаш потръси и консултация с диетолог, те имат таблици, пък и ако не знаеш с каква структура си ще те "светнат " с един уред и ще ти кажат.......
Виж целия пост
# 12
Погледни и това, това са критериите на СЗО

http://dieti.gbg.bg/Interactive.asp?inter=1

  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 13
Няма такова нещо като идеал според мен. Всичко зависи от пропорции, структура, теглото на костите и др. Важно е да изглеждаш и да се чувстваш добре.
Успех в борбата с килограмите Peace
Виж целия пост
# 14
Но въпроса ми е какъв е идеала?Колко кг трябва да си? Уж най-разпространена е формулата ръст-100=кг да ама не..... Confused Според мен жена 1.60 и 60кг си е направо пълна.... Embarassed
Каква е тая формула?! #Crazy Аз знам -110 (което пак ми се вижда множко кг.), но една приятелка казва, че е -120.

И аз мисля така:
Няма такова нещо като идеал според мен. Всичко зависи от пропорции, структура, теглото на костите и др. Важно е да изглеждаш и да се чувстваш добре.
Успех в борбата с килограмите Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия