руса ли да си остана.. или кестенява да стана...

  • 2 929
  • 52
Момичета,утре отивам да си боядисвам косата...
Какъв цвят да си избера този път?
Била съм и руса,и тъмнокоса..еднакво се харесвам,затова ще ми е от помощ вашето мнение Simple Smile
Приложено ви пращам снимки освен това,което вече сте видяли...

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Виж целия пост
# 1
русото те отваря повече
Виж целия пост
# 2
русааа
Виж целия пост
# 3
Не мога да видя снимките  Confused В  БГ-фото ли си ги качила?
Виж целия пост
# 4
И аз съм за русото. Laughing
Виж целия пост
# 5
Този цвят,който се вижда на подписа ти-пепеляво русо ти стои най-добре.Може да се е получил от осветлението при правене на снимката,но  според мен средния вариант е най-добър.
Виж целия пост
# 6
 Руса  Peace
Виж целия пост
# 7
Не мога да видя снимките  Confused В  БГ-фото ли си ги качила?
Не, в Линкоса
Виж целия пост
# 8
Вярно е,отива ти и светла и по-тъмна,но според мен на снимка номер 3 си най-добре.Тъмната коса е за теб!Ти имаш много правилни черти на лицето,а до колкото знам,хората с правилни черти им отива тъмен цвят на косата,защото им подчертава чертите,не си измислям,това е доказано
Виж целия пост
# 9
кестеняво, с русото някак ти се губи лицето  Peace
Виж целия пост
# 10
кестеняво, с русото някак ти се губи лицето  Peace

Иаз съм на същото мнение. Ама светло кестеняво. Нещо подобно на снимката в подписа ти.
Виж целия пост
# 11
Този цвят,който се вижда на подписа ти-пепеляво русо ти стои най-добре.Може да се е получил от осветлението при правене на снимката,но  според мен средния вариант е най-добър.

 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 12
Определено по- светлите тонове ти стоят по- добре. Ако е пепелив според мен ще ти седи чудесно,а може би и много светло- пепеливо кестеняво. Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
и аз мисля,че този цвят с който си на снимката с детето ти отива най-много..тъмнорусо най-добре
Виж целия пост
# 14
Този цвят,който се вижда на подписа ти-пепеляво русо ти стои най-добре.Може да се е получил от осветлението при правене на снимката,но  според мен средния вариант е най-добър.
Не е от осветлението, цветът си е такъв, и на мен доста ми харесва Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия