Шаркчицеееее чакаме да разказвш отзиви от концертаааааа

  • 12 306
  • 489
Чакаме те да разказваш за концерта, ти като запален и върл фен на Депеш....искаме и снимков материал ако може.
Виж целия пост
# 1
Преди минути приятелка, която е на концерта и която е луда по тях от преди повече от 15 години мисе обади да ги чуя - пееха I Feel you Mr. Green страшен купон се вихри Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 2
Охххххххххх искаххххххх и аззззззззззз на концерта newsm45
Виж целия пост
# 3
Шаркчицата не я чакайте скоро! Преди малко ми прати sms, че купонът е жесток и че е на осмото небе! Сладкишка.  Laughing
Виж целия пост
# 4
Нищо тя ще разказва утре.... Wink
Виж целия пост
# 5
Синеочка, ама Мадона като дойде, ще ходим. Няма да чакаме да ни разказват.
Виж целия пост
# 6
Първа писта съм , ако трябва палатков лагер ще опъна пред стадиона, или където и да го прави.

ОБИЧАМ МАДОНАААААААА! Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Тъкмо излизала от стадиона.Каза че се била набесняла Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Тъкмо излизала от стадиона.Каза че се била набесняла Mr. Green
Завиждам Sad...  Днес цял ден ми е свита душата, че не направих всичко възможно.
Виж целия пост
# 9
ЧАКАМЕ .ако има и снимки екстра...........
Виж целия пост
# 10
Много,много съм тъжна че не можах да отида Sad Преди малко по НОва Телевизия показаха няколко секунди от концерта и направо ми се дорева.Ще чакам да разказвате как е било...
Виж целия пост
# 11
Арлина, да не вземеш да си острижеш косата сега, като е омръзнало да си Фукла?  Mr. Green

Преди малко се обадих на мъжа ми, който е там и изобщо не го чух от шума, който в онзи момент беше неопределен.
Виж целия пост
# 12
ЗАСЛУЖАВАШЕ СИ 15-ТЕ ГОДИНИ ЧАКАНЕ!!!! извинявайте, че го извиках, ама току що се връщам! Мини филмчетата утре, че ще лягам сега!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Не съм единствената, която не можа да направи и невъзможното за да отиде на концерта.
Виж целия пост
# 14
Давайте инфо моля..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия