Кой какво сервира снощи.... кой какво ще готви днес?

  • 27 448
  • 564
# 555
Вчера за закуска спагети. Вечерта имахме гости и направих салати - шопска, краставици и моркови на пръчици и царевица, + една купена, мезета три вида, скара - кебапчета , кюфтета и телешки пържоли, една разядка със сирене яйца, домати, пипер и цедено кисело мляко и картофи на фурна. За десерт разни сладки  и диня.
Днес дояждаме скарата. Като гледам колко остана ще си я ядем цяла седмица или още един банкет да направим  Laughing
Виж целия пост
# 556

Ще споделиш ли рецептата? Praynig
Виж целия пост
# 557
Вчера - китайски отиз със зеленчуци, картофено пюре, печени картофки с къри, пилешки бутчета и филета на Комбивара, салатка и за десерт плодова шарлота.
Днес - ще дояждаме бутчетата, тортата и ще пека тиквички.
Айде стига,бе, Mr. Green ти ме уби #Crazy Колко човека сте в семейството? Ей, момичета, взехте да ме комплексирате, да знаете  ooooh!  И аз не съм си оставила гладно домочадието, ама чак такава шведска маса.... Направо отивам да се скрия вдън земя от срам Embarassed

Аааа, само двама сме, а аз даже на диета  Mr. Green Нашите ни бяха на гости, та затуй толкова много..ама да ти кажа се изяде, тортата биде довършена днес (от мен  Embarassed) Иначе през седмицата не ми стига времето да готвя толкова.
Виж целия пост
# 558
Цитат
После може да направя някое сладкишче- ама се чудя дали да е шарлотка с бишкоти или сладкиш с ябълки   като се нячудя =ще докладвам кво съм сътворила

 Ами докладвам- сътворих този
сладкиш "Карамела Му"
Виж целия пост
# 559
Момичета, не е ли време за нова темичка?
Виж целия пост
# 560
Снощи имахме супа
Днес нещо с тиквички и патладжан мисля, пържени или пълнени.
Виж целия пост
# 561
Днес ще правя патладжани с доматен сос, таратор.
Виж целия пост
# 562
Вчера на обяд- пълнени чушки с яйца и сирене, за вечеря- кашкавал на фурна. Със салати съответно. И ми писна да мисля какво да готвя... не мога да реша за днес какво Thinking Crossing Arms Аман вече от това ядене Tired
Виж целия пост
# 563
Пеп-чо, не разбрах как е рецептата за маринован патладжан, моля те дай я пак Embarassed[/color]

ето я рецептата за маринования патладжан
Виж целия пост
# 564
Вчера направих "Нещо като мусака" на Снежи, стана страхотно. Днес - пилешко филе с броколи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия