Питанка за това кога се слага антицелулитния крем

  • 1 076
  • 16
Става дума сутрин когат си слагате антицелулитния крем след това ви се налага да излзате изчаквате ли известно време да попие или не си слагате,аз си слагам ,но после много ми лепнат дънките Confused Closeмакар ,че изчаквам5-10 мин.
Виж целия пост
# 1
Когато ползвах си слагх вечер, преди да си легна.Нямах проблеми с лепненето.
Виж целия пост
# 2
Когато си взех крема на Леокрема, при намазване лепнех ужасно. За това го слагах вечер и сутрин взимах душ. Но съм поспалана и не ми хареса всяка сутрин да бързам.
В момента ползвам на Ейвън и той много добре попива. Още докато го втрия и съм готова. Но го мажа сутрин и вечер.
Виж целия пост
# 3
Аз се масажирам докато попие напълно.
Виж целия пост
# 4
И на мен ми лепнеше като ползвах, но нямам време сутрин да го чакам, затова после сагах само вечер
Виж целия пост
# 5
зависи от мазилото - тези, които попиват бързо - и сутрин, и вечер. Другите - само вечер.
На Леокрема Бифазния все не успявам да го втъркам, дълго лепне. Затова сигурно няма да го ползвм повече. Но Крио-крема (пак на Леокрема) успявам, затова го ползвам и сутрин и вечер. Обилно.
Виж целия пост
# 6
Аз се масажирам докато попие напълно.
Peace
 Бях с Лиерак Peace
Виж целия пост
# 7
Ве4ер преди лягане и не лепне.
Виж целия пост
# 8
След ексфолиране на тялото .
Виж целия пост
# 9
като купувах Леокремата, получих съвет, че е по - добре все пак да се ползва два пъти на ден. В упътването на Roc - пише същото. Затова си мисля, че си струва (ако борбата е сериозна) да се подбере вариант за двукратно през деня мазане.
Виж целия пост
# 10
Аз се масажирам докато попие напълно.
Peace
 Бях с Лиерак Peace

Също. Peace
Виж целия пост
# 11
Аз се масажирам докато попие напълно.
Виж целия пост
# 12
Мажа вечер и масажирам, докато попие напълно. В момента ползвам крем на Venus, много бързо попива  Peace
Виж целия пост
# 13
Аз съм с Vishi, попива веднага.
Виж целия пост
# 14
аз пък искам да ви попитам дали сте доволни от кремовете  newsm78...
мислила съм много и незнам дали дават резултат,бях решила да ходя на целутрон,че приличам не на портокал ами на незнам какво...
ефективни ли са наистина тези мазила?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия