Обръч! Отново на 5 - да въртим обръч!

  • 5 212
  • 63
Хайде! Днес четох един стар брой на 'За хората' (приложението на в. Стандарт в събота, много интересно по принцип), откъдето се подсетих, че отдавна не съм въртяла обръч.

А както знаете, различните обръчи правят различни чудеса за талията - утежнените помагат за оформянето й, имало такива с вендузи, които да масажират сланинките...

Та - откривам сезона с въртене на обръч - моят е дървен и тежък, ох, какболят ребрата в началото, докато се свикне, но се надявам, че поради тежестта си ще има благотворно влияние върху средната част на тялото ми!
Виж целия пост
# 1
Открит е сезонът на обръчите значи Mr. Green У дома има един, незнайно откъде. Преди време пробвах да го въртя, като бях запечатала в съзнанието си моментите, когато бях малка и го въртях " с часове" - на талията, ръцете, краката, врата и въобще на всичко, което може даессети една детска глава Grinning Е, сега съм мнооооого, мнооого зле в сравнение с тогава Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Аз се съмнявам, че ще успея да го завъртя.Не съм го правила от дете. Но не пречи да опитам, щом е подходящ за фигурата Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Щом вече е открит сезонма да почваме.
Аз имам само един проблем обаче:
Моят обръч е много лек щото е пластмасов( не намерих друг  Embarassed) Дали ще действа, ако го напълня с нещо  Thinking  Joy
Виж целия пост
# 4
Щом вече е открит сезонма да почваме.
Аз имам само един проблем обаче:
Моят обръч е много лек щото е пластмасов( не намерих друг  Embarassed) Дали ще действа, ако го напълня с нещо  Thinking  Joy
Пробвай с празен първо Peace Mr. Green
Виж целия пост
# 5
страхотно - как ме подсетихте, точно вчера се гледах че въпреки почти върнатите кг - талията я няма никаква. Обаче моя също беше палстмасов лек , а и сигурно майка го е изхвурлила вече. Предполагам, че по спортните магазини има. Обожавах да въртя обръч...........дори и по -голяма бях е вече с друга цел както и сега ще е....
Виж целия пост
# 6
И аз съм с пластмасов.
А по колко време ги въртите? Аз издържам съвсем малко Tired
Виж целия пост
# 7
леле, Бу, само пускаш мухи!

за да съм в крак с тенденциите и обрач трябва да връткам  Crazy


Виж целия пост
# 8

Моят обръч е много лек щото е пластмасов( не намерих друг  Embarassed) Дали ще действа, ако го напълня с нещо  Thinking  Joy
Да, вероятно няма проблем. Те се отварят пластмасовите, доколкото помня. Пълниш с нещо (кило-две пясък, например, дали ще е удачно?) и после затваряш с малко добре лепящо лепило или тиксо.
Или пък - директно си купуваш нов, по-тежък.
Сещам се, че се продават едни такива обръчи на вълнички...много смотано, но по-добре не мога да обясня. Вероятно те ще масажират добре талията.


И аз съм с пластмасов.
А по колко време ги въртите? Аз издържам съвсем малко Tired
В началото малко, няколко минути, но (едно време) съм стигала до 15-20-30 минути...идеално време за тренировка.
В интерес на истината аз правя и коремни преси и реших, че обръчът ще е чудесно допълнение.
Виж целия пост
# 9
Аз пък нямам, нямам и идея от къде да се снабдя с подобно чудо newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз пък нямам, нямам и идея от къде да се снабдя с подобно чудо newsm78
В магазините за детски играчки ги има, даже и по левчетата съм ги срещала.


Бу, тези къдравите са на 4 части май и се сглобяват.Дали няма да се разхвърчат частите по време на експлоатация Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Бу, тези къдравите са на 4 части май и се сглобяват.Дали няма да се разхвърчат частите по време на експлоатация Simple Smile
Ако стане - бърз ремонт с тиксо тип Duck Tape (лепи хиперяко) ще го оправи. Тъкмо може да се сложи тежест, щом се разглабят.
Мая поиска на нея да й купя 'мъничък обръч'... Идеи? Знам, че има малки, но чак пък като за 3-годишно?
Виж целия пост
# 12



Бу, тези къдравите са на 4 части май и се сглобяват.Дали няма да се разхвърчат частите по време на експлоатация Simple Smile
И аз видях тези сглобяемите, но ми изглеждат доста нестабилни newsm78

Офф: Бу, аватара ти е страшен Crazy Mr. Green /печеното пиленце/
Виж целия пост
# 13
Има,има, аз съм виждала децата пред блока с доста по-малки обръчи. Ще питам от къде са и ще ти кажа
Бу, пуснала си темата 2 пъти
Виж целия пост
# 14
Офф: Бу, аватара ти е страшен Crazy Mr. Green
Нали? Mr. Green Хем ми отива на личната титла Mr. Green

Бу, пуснала си темата 2 пъти
Знам  Crazy Без да ща...добре, че видях, и трети път щях... Казала съм на модовете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия