Вкусна кухня- Варна???

  • 603
  • 12
От тази седмица сме на кухня и малкия не иска да яде нищо  Sad Не спирам да опитвам, но засега всичко съм дала на кучето. Чудех се дали храната във всички кухни е еднаква или има някоя, в която готвят по-добре. Освен това и супата ми се струва прекалено мазна. За сега вземам храна от кухнята на ул. Цар Освободител.

Бебчо е толкова разочарован от храната, че милото започна да се обърква и на няколко пъти се случи да изплюе и храна, която иначе яде. Просто като види лъжицата и не иска и да куса какво има в нея  Sad

Виж целия пост
# 1
В нашата кухня ми харесва храната, Мони я хапва с апетит, но е в Аспарухово  Rolling Eyes А за това че плюе и любима храна, да не ви никне някое зъбче, з-то и Мони така отказва понякога, успявам да й пробутам само плодово пюре в тези случаи
Виж целия пост
# 2
И аз вземах храна от Цар Освободител. В началото не искаше да я яде, но постепенно свикна.
Виж целия пост
# 3
Ами не ми се струва, че е съче. По-скоро сякаш вече като подам лъжицата и очаква в нея да има нещо, което не обича. След като усети вкуса спира да плюе. Аспарухово ще ни дойде малко далечко  Laughing
Виж целия пост
# 4
Моята щерка до скоро ядеше с апетит всичко от кухнята. Ама от 3 седмици не иска да яде. А от 3-4 е още по-лошо - въобще не си отваря устата да яде - иска само биберон с вода. Било от жегите + зъби.
Кухнята е на Макдрайф. И на мен ми харесва с малко сол.
Виж целия пост
# 5
Ние бяхме за 1 седмица във Варна и взимахме храна от същата кухня / Цар Освободител/, и то за първи път - тук в София не успях да го запиша, защото няма места. От първия път прояде и то с такова удоволствие, че и аз останах изненадана. Храната ми се видя доста добра - имаше си от всичко по много. Само фиденцето беше малко по-едричко начупено и имахме затруднения.
Виж целия пост
# 6
Моят син е вече голям но когато бяхме на кухня взимахме от тази на Цар Освободител и да ти кажа водисе че е една от най добрите кухни в града.Ние вземахме храна почти година но като започна да вади зьби та 10 на ведньж и отказа изобщо да яде и карахме само на кис.мляко и натурален сок #Crazy А сега вече си яде всичко такаче моя сьвет е спри за малко кухнята и след седмица пробвай пак и ще разбереш дали е от храната в кух.или от нещо др. Peace Успех
Виж целия пост
# 7
спри за малко кухнята и след седмица пробвай пак и ще разбереш дали е от храната в кух.или от нещо др.
Точно така. В началото и Коси въобще не беше очарован от кухнята /всъщност - разливочна, в "Младост"/. Мислех, да я спирам, а той взе че прояде. Сега - след 3 месеца си изяжда ВСИЧКО с апетит.
Що не пробваш и да смесваш храната от кухнята с малко АМ, което си му даваш по принцип, за да бъде по-плавен прехода?
Успех в начинанието! Laughing

П.П. Все пак има и хлапета, който искат само мама да им готви и никога не свикват с кухненските манджи.
Виж целия пост
# 8
Мерси момичета. От кухнята е защото 2 дена не я давах и си ядеше нормално. Но пък хапнахме киселчето с апетит половината последния път  Laughing
Виж целия пост
# 9
Извинявам се че ползвам темата, но някой може ли да каже, дали ще имат почивка кухните през юли и август във Варна?
Виж целия пост
# 10
Извинявам се че ползвам темата, но някой може ли да каже, дали ще имат почивка кухните през юли и август във Варна?

Не няма да имат Wink
Виж целия пост
# 11
Благодаря ти Radina за отговора   bouquet
Виж целия пост
# 12
Твърде ни е жега (и то м/у 11 и 13ч!)да ходим на 3 км до най-близка кухня. Пък и не я харесва особено.
Кухнята е на Макдрайф.
Тази  Simple Smile
Правя се на готвачка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия