господари на ефира

  • 2 030
  • 20
гледахте ли ги снощи, даваха за тази фирма херба лайф, за съжаление не можах да гледам първата част, снощи беше продължение, с преснимана карта на жената изтеглили 4000лв. ако сте го гледали дайте повече инфо, и това ли се оказа поредната пирамида
Виж целия пост
# 1
хербалайф, до колкото знам, са забарнени в повечето от "цивилизованите" държави. но пък тук защо да не си процъфтяват  Confused
Виж целия пост
# 2
да, пирамида са, ходих на две техни сбирки, отдавна беше, търсех си работа Cry
първо измъкват квито могат от теб лични данни Sunglasses
после ти казват, че са ти оказали благоволението /?!/ да станеш дистрибутор на техните продукти Shocked
и ако станеш - ще ти дадат подаръци, за теб де Simple Smile
ти се съгласяваш с много плам в очите Laughing
следва "уточнението", че ти трябва да си ги платиш тези същите подаръци Thinking
които са някакви боклуци от рода на "стрит конски косъм" за "изчистване на токсините и освобождаване място в тялото за позитивна енергия от Космоса" Sick
на повече сбирки не ходих Money
Виж целия пост
# 3
някакви боклуци от рода на "стрит конски косъм" за "изчистване на токсините и освобождаване място в тялото за позитивна енергия от Космоса" Sick


 hahaha hahaha
Виж целия пост
# 4
И аз едно време ходих на една такава сбирка, заприличаха ми на сектанти и се ометох за нуила време !
Виж целия пост
# 5
  Два пъти съм попадала на техни обяви за работа, само че често НЕ КАЗВАТ, че са те,а като отидеш и почнат да говорят, става ясно. А и обявите за работа им са разпространени под най-различна форма, така че да не ги познаят.Измама е това, бягайте далеч no
Виж целия пост
# 6
То че е пирамида е ясно отдавна.
Също както Цептер, Рейнбоу и разни подобни.

Само не разбрах..банката от която са изтеглили парите коя е, че да ида и аз с 1-2 преснимани карти...
Виж целия пост
# 7
То че е пирамида е ясно отдавна.
Също както Цептер, Рейнбоу и разни подобни.

Само не разбрах..банката от която са изтеглили парите коя е, че да ида и аз с 1-2 преснимани карти...

Биохим
Виж целия пост
# 8
Такива " схеми " вече са ми познати-преди време присъствах на няколко сбирки на клуб ГАЛАКСИ - СЪЩИТЕ СХЕМИЧКИ, СЪЩИТЕ ЛЪЖИ! Сега май са в затвора!
Виж целия пост
# 9
Такива " схеми " вече са ми познати-преди време присъствах на няколко сбирки на клуб ГАЛАКСИ - СЪЩИТЕ СХЕМИЧКИ, СЪЩИТЕ ЛЪЖИ! Сега май са в затвора!

А дано  Naughty
Виж целия пост
# 10

Супер:)
Хайде сега да си залепите личните карти на мониторите да ги снимам...и после ще пращам картички от Хаваите....мммммммммммм...........
Виж целия пост
# 11

Супер:)
Хайде сега да си залепите личните карти на мониторите да ги снимам...и после ще пращам картички от Хаваите....мммммммммммм...........

Готово ! Тегли ! Щедра съм ...  Laughing
Виж целия пост
# 12
То че е пирамида е ясно отдавна.
Също както Цептер, Рейнбоу и разни подобни.

Само не разбрах..банката от която са изтеглили парите коя е, че да ида и аз с 1-2 преснимани карти...

Биохим
което ми е зключително странно, защото преди около месец исках да тегря заем от там и се оказа, че въобще не е толкова лесон, камо ли само с лична карта да отидеш  Naughty
Виж целия пост
# 13
Преди година мъжа ходил на интервю за консултант към Суис Инвестмънт -пак на принципа мулти левъл.Та там работата бе да намираш клиенти, които да инвестират парите си в швейцарски банки и фондове и им се обещава възвращаемост до 40%. Rolling Eyes
Той не повярвал на нито една дума, но сглупил да си даде копие от личната карта и подписал /както разбрах по-късно/ граждански договор.
Аз се развиках, обясних му за измамите с лични данни и на другия ден си прибра гражданския договор и копието от личната карта от фирмата.
Още треперя дали няма да са съумяли да направят копия на копията и да са регистрирали фирма на негово име или нещо друго да са измислили.
Моля се да няма последствия от тази глупава грешка. Praynig
Виж целия пост
# 14

Супер:)
Хайде сега да си залепите личните карти на мониторите да ги снимам...и после ще пращам картички от Хаваите....мммммммммммм...........
може да отидем в циганската махала. там с/у 10лв всеки си дава личната карта
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия