Да споделя, уж да ми олекне. Но малко се съмня

  • 2 224
  • 17
С кого да споделя, ако не с вас... Много ми е сдухано, аз по принцип не се депресирам и изобщо не си падам по разни такива излияния, но просто имам нужда... Много ми се струпа напоследък, и да, съзнавам че проблемите ми са дребни в сравнение с това какви биха могли да бъдат, но от това не ми става по леко. Не знам откъде да започна, не знам дали темата е за тук, просто искам да споделя. Почвам от... Примерно началото. Преди една година с най добрия ми приятел направихме във форума на Егмонт виртуална игра БигСистър, той е цар на фотошопа, аз го играех БигСис, измисляхме правила, мисии, получи се. Тази година направихме втори сезон, дори в момента текат последните номинации... Бухтичка е на финал, стискайте й палци... Но с него се скарахме. Досега не сме се карали, поне не сериозно, а сега си наговорихме куп глупости, аз не му се сърдя, но той на мен очевидно. За мен той не е прав, явно за него и аз не съм. Помолих го да поговорим, той се направи на ударен. Мъчно ми е. В същото време днес се скарах с Администратора на Егмонт, един от най близките ми хора... Бях Модератор на форумите на списание БРАВО, но си позволих да съм малко по рязка. Просто забраних да се говори за една група в тема, нямаща нищо общо с нея... Той се ядоса, взе ми правата. Аз като Модератор съм била лицето на Егмонт, във форума влизали шефовете, съгласен бил, че правилата ми вършат работа, но не трябвало да ги прилагам в БРАВО. В Хари Потър-а да съм правела каквото искам. Чудесно. Казах му да върви на майната си. Той каза че не го е прочел това. Освен това имам изпит след по малко от месец. Писна ми да се подготвям, чувствам че тъпча на едно място, не харесвам учителката си и тя не ме харесва, начина на учене е супер, дискусии, научавам нови неща... И все пак тъпча на място. Освен това ходя и на работа и се изтощавам, нямам време за себе си и за приятеля си и той ми се сърди, и е в правото си, правим секс веднъж месечно, а живеем заедно. Просто нямам желание... Майка ми си мисли, че не ходя при учителката, почти ми заяви, че взимам парите за уроци и си ги харча. Мисля, че постигнахме консенсус, тоест, тя каза че ще ме подкрепи каквото и да реша, когато и казах че не искам да ходя при тази учителка повече. Засега ще ходя три пъти седмично, вместо пет. Много ми идва. Вчера с майка ми се скарахме жестоко, крещяхме си, от време на време просто си избиваме нервите така. После се чувствам по добре, а и тя... Но днес цял ден ми се реве, не знам дали не изгубих безвъзвратно двама от най близките си хора в света... И просто нямам с кого да споделя, за всички останали това просто не е толкова сериозно, сигурно ще губя много приятели, едни Модераторски права не били голямо чудо, да не се натоварвам... Знам, че е така, но не мога да си забраня да плача, мамка му. Много ми е кофти...
Виж целия пост
# 1
  Поплачи си и ще ти олекне. Малко кофти период, но...без такива не може. Черпя те една виртуална ледена биричка и хапка кураж Hug
Виж целия пост
# 2
Ами наистина има такива периоди. Просто човек изпада в някаква дупка и всеки и всичко го дразни.

Немога да ти помогна точно какво и как да го направиш, защото само това ти го знаеш.
Ти си познаваш хората, но поне може да говориш и споделяш тук....и да, поплачи си..май имаш доста насъбрало се в теб!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Дай време на всичко да поотлежи. Нещата ще се наместят, а някои ще отпаднат, за да направят място за други. На майка си може да се извиниш, а учителката да смениш. И си къткай гаджето, голям хубавец е Wink
Виж целия пост
# 4
Има такива моменти.Много си искрена.На мен също ми случват такива периоди и аз се опитвам да се превъзпитавам,ама това след като ми помине.Опитвам се да си говоря с повече хора,да се убедя,че грешката не е в моя телевизор.Трудно става.
Виж целия пост
# 5
Сега като сподели, олекна ли ти?
Има и такива периоди в живота, така е човек трябва да се бори с всичко.
Аз се успокоявам, когато ми се струпат все такива лоши неща, нали едно лошо нещо не идва само....та си казвам, пораснала си вече, не си малката Илиана имаш проблеми за решаване.
Хапка ти го е написала много добре. Peace
Успех и късмет на изпита.
Виж целия пост
# 6
След такива моменти идва нещо много хубаво, което ти показва колко глупаво е да се ядосваме за такива неща. Приятелите ти ще те разберат и ще им мине. Може би и те също са изнервени и им е дошло в повече.
Всичко ще се оправи постепенно. Дано поне ти е станало по-леко като сподели.
Виж целия пост
# 7
Незнам,според мен ежедневието ти е много натоварено,искаш да дадеш всичко от себе си,за всички и напрежението ти е дошло в повече.
Надявам се,като сподели да ти е олекнало поне малко.И не мисля,че си загубила приятели.Ще им мине,сега сигурно са ти обидени,но ще премислят и ще те разберат Hug.
Виж целия пост
# 8
След такива моменти винаги следват хубави. Peace
Виж целия пост
# 9
Успокой се, дай си малко почивка от всичко, направи така да се каже крачка назад и ще видиш, че за кратко време ще си дойде всичко по местата...Приятелите ти ако са истински не биха си позволили да те загубят завинаги, майка ти сигурно се притеснява, но и покажи, че може да ти се довери, поговори с приятеля си как се чувстваш и ще те разбере и просто за себе си някак си се освободи от всичкото това напрежение ... и както казах съм сигурна, че всичко ще се оправи!
Виж целия пост
# 10
MGM, успокой се де. Нищо не е загубено. Дай си наистина малко почивка. И без това положението в момента е "сдухано" (както се изразяваш).Изглежа поемаш повече, отколкото можеш да издържиш за този натоящ момент. След като се наплачеш, започвай поред на номерата да поправиш нещата до равен знак. Умно момиче си, не изпадай в паника.

Лично на мен ми изглежда, че си се поувлякла с дините под една мишница и не си си сдържала тона, тогава, когато е било необходимо. Нищо страшно и непоправимо не е станало. Поплачи си, подреди си мислите и смело напред. Hug
Виж целия пост
# 11
Както казва един приятел `Колелото се върти, днес си долу, утре се качваш горе, после пак ...` И живота ме е убедил, че е така.
Мисли си за момента когато ще си горе и ще видиш как бързо ще отлети лошият миг.
Късмет   bouquet
Виж целия пост
# 12
Каквото и да ти кажа, все ще е клише, но... и самата истина.
Това е животът, мила! Това е да си възрастен! Като дете си мечтаеш само да пораснеш един ден! И това става. И виждаш, че не е толкова хубаво. Че животът е каца с л...а, подсладени с лъжичка мед. На кое от двете ще наблегнеш, е твоят проблем. Дали ще пренебрегнеш меда за сметка на л...та, или обратното... Thinking
Тепърва ще изпадаш в подобни дупки (винаги злините вървят в комплект!), тепърва ще губиш добри приятели (а такива ли са били всъщност, кой знае?)... И най-гадното е, че кавгите с приятелите са същите, както в детството - за глупости. Само че като деца, щом преспим, забравяме сръдните. Като възрастни обаче ги помним дълго. Понякога завинаги. ooooh!
А и в момента всички са подложени на невероятен стрес (обществен и природен) и често действат неадекватно. Поне всички около мене (и аз в това число) сме изнервени, действаме неразумно, избухваме за щяло и нещяло, казваме неща, за които после съжаляваме и в същото време сме толкова чувствителни, толкова раними...
Е, още малко - ето идват юли, август - почивка, море, планина - кой както може ще зареди батерииите... Стискай зъби, не остана!  Hug

ПП Не мислиш ли, че колкото по-малко модераторска и администраторска намеса има в един форум, толкова по-гладко вървят нещата? Другото мирише на цензура, скъпа моя! А цензурата никога не води до добър край...Peace
Виж целия пост
# 13
Дано ти е олекнало след като сподели така откровенно всичко!Обърни повече внимание на приятелят си-не е нормално така да го зарядваш Heart Eyesнакрая ще го загубиш!Небива  Naughtyда се пренасят служебните проблеми и неприятности в личният живот и личните отношения!!!Спри се,иди някъде за ден-два да си отдъхнеш с твоето момче,някъде сред природата!Извини се там където си била твърде рязка и си поговорете спокойно с колегите като изясните отношенията си !Прецени си ангажиментите и ги систематизирай  Thinking пък и май си се нагърбила с много неща-някой беше казал бързай бавно ...бил е много прав Hug  отиди в късният следобед на морето и плувай,плувай...плуването разтоварва напрежението пък и надвечер като няма много хора и е топла водата е най-подходящото за такава терапия  Hug време
Виж целия пост
# 14
Просто си в лош период ... поплачи си, ще мине и ще дойде време, когато ще се смееш над този момент..
Ти си млада, още колко ще има ... всички минаваме през такива "дупки" ..  Peace

И смятам, че първо трябва да обърнеш внимание на уроците, за да можеш да влезеш в желания от теб у-тет и желаната специалност, пък после на приятелите си .. а за модераторските права - това са бели кахъри  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия