Сънувах се бременна

  • 32 428
  • 17
Аз покрай нервите в бачкането, покрай сите бременни покрай мен... и к'о стана. Едни цветни сънища, един голям корем. И му се радвахме на корема ми Simple Smile Ама не знаех коя седмица съм, но корема ми беше огромен. И бебето се очертава кат подритва насам-натам. Страхотия Simple Smile
Виж целия пост
# 1
И на мен ми се е случвало - даже раждах насън. (според майка ми да се сънуваш бременна означавало че нещо те тормози подсъзнателно - имаш проблем който още не си осъзнала, признала предз себе си или нещо от рода)

А може би ти е време за второ  Laughing!
Виж целия пост
# 2
По принцип е бреме, но не важи бременна ако сънува бременна Laughing
Ти да имаш нещо да ни казваш Laughing
Виж целия пост
# 3
По принцип е бреме, но не важи бременна ако сънува бременна Laughing
Ти да имаш нещо да ни казваш Laughing

Точно!
Айде сега наведохме те на мисли...
Виж целия пост
# 4
Малии, Ан Мари, знаеш ли, че тази нощ ставах да си правя тест? Като ме натиснаха едни мислииии ooooh!
Откъде мислиш, че имам тест - промоция с кутийка Цилест, от която не съм пропуснала нито едно хапче. Ама шубето е голям страх Joy Пък и тоя тест нали е за ползване Joy
След като не си толкова изтрещяла, за да си правиш тест - все пак си добре.
Виж целия пост
# 5
Преди десетина дни и аз имах подобен сън. После се разболяхме и тримата вкъщи от грип. Дано да ви подминат вас болести!
Виж целия пост
# 6
И аз знам, че е бреме, по-точно освобождаване от бреме - сънувала съм се така, че и родих, ама какво родих не е за разказване!
Виж целия пост
# 7
Ан Мари, така и така си сънувала ... действай да се сбъдне  Peace
Виж целия пост
# 8
да се сънуваш бременна означавало че нещо те тормози подсъзнателно - имаш проблем който още не си осъзнала, признала предз себе си или нещо от рода


 По-скоро е обратното, проблем, който осъзнаваш и който скоро ще разрешиш(родиш и изкараш от себе си)  Peace
Виж целия пост
# 9
О, Ан Мари, къде изчезна - не съм те засичала много отдавна, на срещата ви нямаше. Hug
И аз съм се сънувала много пъти бременна и то е защото подсъзнателно си мечтая за още едничко, ама само с мечтите ще си остана!
А вие се замисляйте сериозно по въпроса!
Виж целия пост
# 10
Нали знаеш, че като разкажеш съня си до обяд, ще се сбъдне  Wink?!
Виж целия пост
# 11
Ох, колко пъти съм се сънувала бременна и съм раждала на сън.  #Crazy

И бебето се очертава кат подритва насам-натам. Страхотия Simple Smile
Мда, по същия начин му се очартаваше крачето. Като се събудих се чуствах много странно - хем гадно, хем приятно.
По принцип в съновниците тълкуват бремеността като предвестник на грижи. Дано при теб не е така. Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
По принцип е бреме, но не важи бременна ако сънува бременна Laughing
Ти да имаш нещо да ни казваш Laughing
хаххахахах-аиде,казавай Grinning
Виж целия пост
# 13
принципно според съновниците е нещо кофти, но според мен пък е на хубаво Peace
Виж целия пост
# 14
Добре де, ами аз вече няколко пъти сънувам, че раждам. Става въпрос за самия акт на раждане. Последният път беше запомнящ се с това, че беше абсолютно безболезнено. И това какво значи сега?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия