Анджелина Джоли по CNN

  • 813
  • 5
2 часовото интервю ще го повторят утре от 11ч СЕТ.
на който му е интересно... едва ли ще има нещо, което да задоволи клюкарското в нас, но със сигурност ще стане въпрос  за обществения й ангажимент, който е значителен и според мен доста важен.
пък който не разбира английски или темата му не е интересна ... тая жена е толкова красива, че и само да я гледам ...
 Peace
Виж целия пост
# 1
Аз вчера хванах малко по Дарик радио, говори за децата си, че искали да си осиновят още няколко, но не са решили от каква народност, че по-големите ревнували от бебето...

ето, намерих го
Виж целия пост
# 2
Много се възхищавам на тази жена.Още преди да роди нейно си дете,тя осинови 2.И сега иска още да осинови.Браво.  bouquet
А нашите ''звезди'' не смеят да го направят.Особено от старата естрада се сещам че има много от тях без деца .И то не са в първа младост.Май ги е страх че ще им папкат паричките.
А Анджелина като я видя по телевизията или в някое списание как бременна е вдигнала едното ,а другото за ръчичка го държи,душата ми се пълни.Никаква звездомания в тази жена.Да не би да неможе да си позволи детегледачка,да и ги носят децата?Естествено че може.
Виж целия пост
# 3
Много се възхищавам на тази жена.Още преди да роди нейно си дете,тя осинови 2.И сега иска още да осинови.Браво.  bouquet
А нашите ''звезди'' не смеят да го направят.Особено от старата естрада се сещам че има много от тях без деца .И то не са в първа младост.Май ги е страх че ще им папкат паричките.
А Анджелина като я видя по телевизията или в някое списание как бременна е вдигнала едното ,а другото за ръчичка го държи,душата ми се пълни.Никаква звездомания в тази жена.Да не би да неможе да си позволи детегледачка,да и ги носят децата?Естествено че може.
Peace
Виж целия пост
# 4
Много се възхищавам на тази жена.Още преди да роди нейно си дете,тя осинови 2.И сега иска още да осинови.Браво.  bouquet
А нашите ''звезди'' не смеят да го направят.Особено от старата естрада се сещам че има много от тях без деца .И то не са в първа младост.Май ги е страх че ще им папкат паричките.
А Анджелина като я видя по телевизията или в някое списание как бременна е вдигнала едното ,а другото за ръчичка го държи,душата ми се пълни.Никаква звездомания в тази жена.Да не би да неможе да си позволи детегледачка,да и ги носят децата?Естествено че може.

Е, чак пък толкова суперлативи. И аз я харесвам, ама ти май кафето си пиеш с нея. Wink

Иначе благодаря на Lennie за инфото. Ще се опитам да гледам.
Виж целия пост
# 5
Много се възхищавам на тази жена.Още преди да роди нейно си дете,тя осинови 2.И сега иска още да осинови.Браво.  bouquet
А нашите ''звезди'' не смеят да го направят.Особено от старата естрада се сещам че има много от тях без деца .И то не са в първа младост.Май ги е страх че ще им папкат паричките.
А Анджелина като я видя по телевизията или в някое списание как бременна е вдигнала едното ,а другото за ръчичка го държи,душата ми се пълни.Никаква звездомания в тази жена.Да не би да неможе да си позволи детегледачка,да и ги носят децата?Естествено че може.

Е, чак пък толкова суперлативи. И аз я харесвам, ама ти май кафето си пиеш с нея. Wink

Иначе благодаря на Lennie за инфото. Ще се опитам да гледам.
Защо да са суперлативи?Нещо съм преувеличила или съм излъгала? #Crazy
Ех, от къде тоя късмет да си пия кафето с нея? Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия