Важно!!!: 1 юЛи - нов протест продължение на 1 юНи - Ще присъствате ли?

  • 2 565
  • 35
След протеста на 1 ЮНИ който беше добре отразен от медиите, но за съжалени зле посетен от нас бъдещите и настоящи майки и всички съпричастни с нашите искания, организираме нов протест на 1 юЛи - събота от 10.00 часа. Този път се надяваме да е по-добре организиран и да ни подкрепят повече хора.
Новия протест ще е под формата на шествие за София от Президентството до Парламента, за което имаме вече разрешение от столична община и спиране на движението по маршрута. Също така ще има организирани протести в Пловдив, Бургас, Варна, Плевен и Пазарджик. Повече информация за градовете тук

Подкрепени сме от Здружение "Зачатие", Движение на Българските майки, БАОО /Българска асоцияция осиновени осиновители/ и други неправителствени организации занимаващи се с проблемите на детето.

След първия протест имахме редица срещи и телевизиони дебати с господа управляващите ни. От тези срещи разбрахме, че сме чути, но че трябва още повече шум за да можем да отстояваме исканията. Приканвам ви да дойдете на протеста, за да разберат управниците и законодателите, че имаме сила и сме много. За да можем да отстояваме и занапред правата на всички майки и да поискаме най-сетне децата на България - нашите деца да са приоритет НОМЕР 1 за тази държава. 
Темата където разискваме нашите искания е това
Молим тези които няма да могат да дойдат и майките от провинцията в занк на подкрепа да ни изпратят снимки вижте тук за информация

Приятен ден на всички ви и благодарим за вниманието   bouquet
Виж целия пост
# 1
Тук е мястото да кажа, че и протестът в Пазарджик е разрешен. Така че, пазарджишки мами, вие също можете да гласувате.!
Виж целия пост
# 2
Анкетата само за София ли е?
Виж целия пост
# 3
аз определено ще дойда Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз гласувах с втората опция, ще се опитам да дойда и на 99 % ще успея, но все пак зависи и от мъжът ми с колата, ако не е на повикване ще сме на линия и двамцата!  Whistling ааааа и тримцата де, и бебо ще нося в коремчето!  baby_neutral
Виж целия пост
# 5
 Hug този път сме там
Виж целия пост
# 6
Иска ли питане! Там сме! Както и предишния път така и сега (да не ни мине котка път само и да не вали)!
П.С. Ако не в София на Пловдивския протест ще отидем! Но където и да е - ще сме на линия!
Виж целия пост
# 7
Да, ама във Варна  Laughing
Виж целия пост
# 8
Този път ще направя всичко възможно да дойда и аз!
Виж целия пост
# 9
Естествено! Peace Стига да сме тук, живи и здрави - там сме! Grinning
Виж целия пост
# 10
На първия протест бях.Разбира се,че и сега ще дойда и децата ще доведа.
Виж целия пост
# 11
Първа пушка на пловдиския протест съм. Както и миналия път-аз, мъж и дете.
Виж целия пост
# 12
Така , останаха плакати и листовки в мен Който желае да помогне с разлепването да пише на ЛС
Виж целия пост
# 13
За съжаление миналия път разбрах късно за протеста -но сега ще направя всичко възможно и дано да успея! thumbsup
Виж целия пост
# 14
и аз пак ще дойда  Peace . За съжаление - пак само с едното хлапе!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия