Колко време след като родихте започнахте с диетите?

  • 591
  • 13
Здравеите мами имам вапросче кам Вас.Преди 17 дена родих секцио вапроса ми е колко време след като съм родила мога да почна да отслабвам?

Благодариа Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
аз - половин година след това. Причина - кърмене. Тази връзка е най-важната. Ако си решила да кърмиш (което би било прекрасно), отложи всички диети. Няма лошо да се спазва режим на хренене без излишества, още повече, че много мами в този период си отслабват без непременно да предприемат нещо/
Виж целия пост
# 2
Да, ако кърмиш не трябва да се подлагаш на драстични диети. Ако пък не кърмиш, можеш да ограничиш хапването, но много внимателно и постепенно.
Диетата задължително трябва да съчетаеш с движение. В началото наблегни да дългите разходки. Но най-добре е да се консултираш с лекар Simple Smile
Успех!
Виж целия пост
# 3
Сега Mr. Green година и 8 месеца близо след раждането. Като причинане мисля да изтъквам кърменето, макар, че и досега си хапва - по-скоро мързел Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Az specialno 2 g. sled kato rodih (demek sega), no inache ako ne karmish mojesh vednaga... vsashnost ako se konsultirash s dietolog predpolagam,che dori i da karmish moje da si na opredelena dieta i da svalish... 
Виж целия пост
# 5
Драстична диета категорично не ти препоръчвам.
Направи си балансиран хранителен план с много малък излишък на калории и може да почнеш и веднага. Ще става бавно, но няма да си изтощиш организма.
Аз си бях направила такъв, както по време на бременностт, така и до като кърмех. След спирането на кърменето качих няколко килца, но в момента и тях ги унищожих. 9,5 м след раждането няма да свалям и грам.
Виж целия пост
# 6
Нямах никаква нужда. Родих в края на януари, а през април всичките ми дрехи от преди да забременея вече ми бяха широки.
Успях да кърмя само 6 месеца за съжаление.
Виж целия пост
# 7
Аз изчаках 4 месеца-просто си мисля,че хормонално не бях готова да свалям килограми.И до сега кърмя-но изчаках добре да ми се регулира лактацията.Започнах с НВД-после през няколко не трудни и не драстични диети-за 9,5 месеца има да свалям не повече от кило,като се има предвид че 4 месеца след раждането ме чаках да махна 17 килограма.
Виж целия пост
# 8
Мисля тези дни да се захващам... То при мен от мързел най-вече и лакомия Embarassed, ама ще ги почвам тия 20 кг и до другото лято ще съм в старите размери! Кърмя, та по-спокойно ще го давам. За начало ще опитам да се храня балансирано и да се движа повече, ако не се получи - диетолог!
Виж целия пост
# 9
около спирането на кърменето - 7 я мес.
То моето не може точно диета да се нарече.
Вечерях най-късно до 18ч. - 1-1.5 м.
около месец - нещо като лунна диета спазвах - ядях си салати /плодове или др.работи.
Избягвах понякога  Mr. Green "забранените" храни.
Доста разходки с количката , а откакто ходи малкият ми дивак почти не спирам #Crazy
Та това е. Залагам на много движение и малко храна. Sunglasses
Виж целия пост
# 10
2 години и 9 месеца след раждането. Само че при мен стана обратното - 2 месеца след раждането си влизах във всички дрехи (бях качила 12 кг), 1 година след раждането си влизах в едни дрехи, в които не се побирах преди да забременея. Само че миналото лято и тази зима нещо ми стана и сега имах да свалям 4-5 кг. В момента карам диетата на Байкова.
Виж целия пост
# 11
Аз започнах моменталически - още в болницата. Сутрин кафе. До обяд нищо или плод. На обяд яйца със салата, или кофичка кисело мляко, или сирене със салата или нещо месно със салата. Към 4-5 следобяд плод. Вечерта на принципа на обяда. Бях наддала 25 кг. на 40-тия ден бях свалила към 20 от тях. След това почнах да си позволявам ядки, понякога сладолед...Но окончателно смъкнах всичко след спиране на кърменето.

Имай предвид, че съм кърмила 10 месеца. Като първите 5 и половина дъщеря ми беше само на кърма.

Също родих със секцио.
Виж целия пост
# 12
Claire браво мила възхищавам ти се !
Аз почнах втория месец след раждането -като видях че кърмата едвам стига и от яко лапане не се влияе.Както виждате още имам #Crazy
Виж целия пост
# 13
Не съм правила диети изобщо.В болницата свалих 9 кг,останаха ми 4-5,минаха 6 месеца от тогава,остава ми 1 килограм до това,което искам да постигна,но имам предчувствие,че ще са повече...(да отбележа,че още кърмя)
Ако кърмиш недей да се ограничаваш,но недей и да прекаляваш!Няма нужда да ядеш за двама,яж си нормално,ходи повече,пий повече течности и ще възвърнеш килограмите,които искаш постепенно...Абе,аз съм ЗА умерените и бавните работи втова отношение Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия