Вярвате ли в хомеопатията?

  • 7 782
  • 91
 Има сериозен здравосолевн проблем, който немога да разреша от доста време. Последната ми единствена възможност и надежда се оказа хомеопатично лечение...Честно казано съм доста песимистично настроена, но какво ли не прави надеждата...ще опитам и това.
 Ще ми е полезно да споделите отзиви ако Вие или Ваш близък е преминал някакъв хомеопатичен курс на лечение и дали е имало резултат?
Виж целия пост
# 1
Аз лично вярвам в хомеопатията!
Има много хора около мен,престраши ли се и доволни от резултатите!
Виж целия пост
# 2
Аз лично вярвам в хомеопатията!
Има много хора около мен,престраши ли се и доволни от резултатите!
Радвам се да чуя нещо позитивно,просто и на мен много ми се иска да вярвам
Виж целия пост
# 3
Моя приятелка има заболяване гуша, което лятото така я мори, че едва диша, а трябва и да работи и т.н. и  само с хомеопатия облекчава себе си, вдигнала е ръце от класическта медицина. А и друга моя приятелка така се доверява на хомеопатията, че с този метод лекува настинките на щерка си - хлапе на 2-3 г. Ако попаднеш на добър хомеопат и от първият път открие лекарството за теб, а не да те размотава...има ефект, поне другите с успехите си са ме убедили. И аз съм пред подобна дилема, но по-скоро да започвам лечение с хомеопатия или с билките на ирисолога - двата метода ирисодиагностика и хомеопатия са противопоказни.
Виж целия пост
# 4
Аз не вярвам  Confused
Виж целия пост
# 5
Вярвам и ползвам услугите на този вид лечение. Доволен!  Peace
Виж целия пост
# 6
 При дечко дава много добри резултати - доволна съм.
Виж целия пост
# 7
Имам добри резултати от лечение с хомеопатия. Вече половин година не се е обаждал моят хроничен цистит, който преди ме тръшкаше всеки месец. Децата пък изкараха първата си зима без антибиотици - синът ми не отсъства дори ден от градината по болест.
Разбира се има толкова много "зависи", че не бива да се обобщава, но аз пожелавам на авторката на темата да не се разочарова!
Виж целия пост
# 8
Аз и децата ми се лекуваме само с хомеопатия. За мен това е пътят, но човек сам трябва да стигне до него.
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 9


При мен не помогна изобщо!
Виж целия пост
# 10
И аз вярвам,но не винаги там става от първия път.Трябва постоянство.Аз най-вече лекувам настинки.
Виж целия пост
# 11
Вярвам и в къщи се лекуваме основно с хомеопатия!
Виж целия пост
# 12
Окуражавате ме момичета...Дано и при мен има ефект,вече почнах да пия по схемата предписаното
Виж целия пост
# 13
 Не невярвам- и ще се обоснова всичките ми познати както и аз включително и децата сме минавали курс по хомеопатия мен ако питаш всички стигнахме до едно мнение - пълна пародия
Виж целия пост
# 14
Не вярвам - зная принципа на действие и мисля, че всеки, който има поне малко обща медицинска култура би разбрал, че резултатите са на база: самовнушение или фаза на заболяването.
Пример:
Грипа  минава за 7 дена без лечение или -само са  1 седмица с лекарства.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия