от какво са ни пъпките?

  • 435
  • 6
Здравейте,детето ми е на 9 месеца.От около 2 месеца има пъпки основно по ръцете,от вътрешната страна и тук-там по краката.Лекарката ни каза,че след годинката се правят тестове за алергии.Изключихме храните като причина,не бях въвеждала нови.Основно го кърмя,само на обед давам пюре.Изписаха ни Фенистил,но не забелязвам да помага.Кажете ми какво мислите.Обезпокоена съм.
Виж целия пост
# 1
Слушайте лекарката си, и не се тревожете, все пак кожата е периферия.
- много вредно е упоритото мазане с разни кремове, особено на кортизонова основа.

Виж целия пост
# 2
Разгледай собственото си меню и по възможност изключи от него алергените.
Виж целия пост
# 3
Здравейте и ние сме с подобен проблем - имаме пъпки по крачетата и ръчичките. Трябваше да ни слагат 3-та ваксина ДТК и д-рката отказа, като отсече , че имаме хран. алергия. Беба е само на кърма, значи ааз съм я алергизирала с моето хранене. От 2 дни съм на диета с много вода и давам Фенистил, но като че ли продължават да се появаяват.Аз имам подобни на комар пъпки по крака, та се чудя дали и аз не правя алергия , като нея. Колко време ще ни трябва ,за да се изчистим , ако се ограничавам? Мислите ли, че я сърби, т.к. е много нервна и се върти често.
Виж целия пост
# 4
Цитат
..Аз имам подобни на комар пъпки по крака, та се чудя дали и аз не правя алергия ,

 - Чрез кърмата могат да се предадат много неща, дори емоционални състояния, стрес, алергични реакции.
 - Л-карката ви много добре е постъпила като е отказала ваксината ДТК.

Цитат
имаме пъпки по крачетата и ръчичките.

- Каквато и да е причината за пъпките, добре е да подходите спокойно - ръцете и краката са периферия - значи организма на Гергана е силен.

Виж целия пост
# 5
Възможно ли е да му стават от лазенето,тоест триенето и все пак не може да е толкова чисто на земята.Днес пъпките на бебчо са много.
Виж целия пост
# 6
ако имаш възможност снимай пъпките и ги покажи  Peace
Така ще ти отговорят конкретно Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия