Малко лятно плажно настроение

  • 1 450
  • 15
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE&IMAGE_ID=188773

А вие какво носите на плажа?
Аз съм от консервативните (е, не чак като тези на снимката вляво Laughing
Обикновено след като веднъж хвана някакъв тен, не обичам да се пека, повече кисна във водата, и намъквам цял бански. Иначе с половинки, като вътрешно благородно завиждам на свободата на тия по без някоя и друга половинка от банския Grinning
Виж целия пост
# 1
бански от 2  части, понякога прашки. ама тая година ме е срам да си покажа телесата  Embarassed
Виж целия пост
# 2
 Joy hahahaБански от две части
Виж целия пост
# 3
Чудна снимка, ако не е правена с цел е просто велик момент:)
Иначе преди да родя ходех  моно, сега вече слагам и горниЦа, щот не ста'а!
Виж целия пост
# 4
Разни хора, разни нрави.
Кой както си иска да ходи.
Аз нося бански от две части, но трудно си намирам нещо, което да ми хареса и да има от моят размер Laughing
Виж целия пост
# 5
Интересна снимка- а иначе аз нося бански две части, и никога не съм носила бенски прашка за сега.  Sunglasses
Виж целия пост
# 6
и преди и след само по долнище, на който не му харесва, просто да не гледа Mr. Green, не обичам да имам разлика на гърба Naughty
Виж целия пост
# 7
Бански в 2 части.
Виж целия пост
# 8
Цял бански, иначе е страшно. Бях си обещала тази година вече да съм с половинки, но е все така страшно. 25 кила не били толкова много, все пак. Уааа... А какъв хубав бански има сестра ми... Блах, завиждам. Искам половинки.
Виж целия пост
# 9
Я си джиткам по бански с горнище и долнище.
Не мога да си развявам циците на плажа, не е за мен туй  Naughty Даже бански-прашки не мога да туря. Ми целулита? Мне.
А и се нагледах на всякви цици по плажовете, нема нужда от още един брой  Crazy
Виж целия пост
# 10
С половинки, или само с долната половина на половинките.  Laughing
Виж целия пост
# 11
С половинки.Ако се възтановя както бях преди да забременея сам решила да сваля горната половинка,особенно ако гърдите си останат такива smile3521големички в което се съмнявам.
Виж целия пост
# 12
Много готина снимка smile3532
Виж целия пост
# 13
И с цял и с половинки.Имам няколко чифта.Много обичам да ходя на плаж-откривам летния сезон и го закривам Grinning
Виж целия пост
# 14
Готина снимка!С половинки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия