По колко трябва да наддава?

  • 2 656
  • 7
   Здравейте момичета,
   Искам да ви попитам,колко трябва да наддава на месец едно бебе.Може ли някой да ми прати някаква таблица за килограмите и ръста,тъй като аз не мога да намеря Crazy
   Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Ако детето е на кърма това ще ти свърши работа. Средно наддаване на тегло при кърмените бебета
Ето и още една.
Виж целия пост
# 2
Тази е ръст/тегло  Grinning

Виж целия пост
# 3
То си знае най-добре. Моята госпожица излиза извън горните стойности дори на момчета, но пак расте здраво и весело бебе.
Виж целия пост
# 4
Това по-горе е таблицата, но не я гледай стриктно, а само ориентировъчно.
Ваяко бебче си е индивидуално.
Важното е да расте здраво!  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
долу горе знам че през първите месеци е около 30грама на ден но това е строго индивидуално за всяко дете Peace
Виж целия пост
# 6
Това е много индивидуално.Всяко дете наддава различно Peace
Моя юнак винаги е бил на долните граници.
Първия месец наддаде 1300 и после все по малко-400-500 на месец.На годинка беше 9600,на 1 г. и 1 месец 10 000.Ние започнахме да растем след годинката Laughing

Таблици има отзад в картона/ако ти е дал педиатъра/,но пак ти казвам,те са само ориентировъчни Peace Гледай детето,то си показва най-добре Peace

Иначе ето какво има по въпроса в сайта.И още
Виж целия пост
# 7
То си знае най-добре. Моята госпожица излиза извън горните стойности дори на момчета, но пак расте здраво и весело бебе.
Peace
Зависи си от детето - и Гери е от по-едричките , но в НИКАКЪВ случай не е дебела Naughty
 Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия