задържам вода...

  • 2 001
  • 9
всички изследвания са ми добри, но задържам вода.
можете ли да ми помогнете със съвет
благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Намали консумирането на солените неща.

Стерилна урина пускала ли си?
Виж целия пост
# 2
да и всичко е ок
а солено почти не ям
Виж целия пост
# 3
Много добре действа печена тиква или сок от тиква. Всепризнат диуретик е. Така че, хапвай, хем вкусно, хем полезно. Laughing
Виж целия пост
# 4
Краката ли ти отичат или какво, къде я задържаш тази вода, и колко вода много ли?

Защото по принцип се задържат или се увеличава количеството на вода в организма при бременните, ама ако ти отичат клраката е тва вече сигурно си е задържане в твоя смисъл, питала ли си лекарката от какво може да е?
Виж целия пост
# 5
мерси ще опитам
Виж целия пост
# 6
И аз имам същия проблем, но при мен се появи доста по-късно.
Освен тиквата, закоято ти е писала Нади, пробвай с кисело мляко. Цвиката му има диуретично действие. Гледай също така редовно да ходиш по голяма нужда в тоялетната. На мен ябълките ми действат перфектно в тази посока. Успех!
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Bezhy
Краката ли ти отичат или какво, къде я задържаш тази вода, и колко вода много ли?

Защото по принцип се задържат или се увеличава количеството на вода в организма при бременните, ама ако ти отичат клраката е тва вече сигурно си е задържане в твоя смисъл, питала ли си лекарката от какво може да е?


не ми отичат краката
а съм адски попдухнала
Виж целия пост
# 8
Лицето ли ти подпухва? По принцип всички бременни задържат повечко вода, но ако го преценяваш като твърде много се консултирай с лекар. Имаш ли други оплаквания?
Виж целия пост
# 9
Трябва да пиеш много вода, поне 2 л.
Не пий газирано и други сокове, освен фрешчета.
Също така много се разхождай  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия