Отказва да яде на обяд!

  • 504
  • 12
От една седмица малката не иска да яде нито зеленчуково,нито месно пюре.Опитвам и с купешки и с домашни,но тя стиска здраво устичка и върти глава.Единственото нещо,което не отказва е АМ.Имам ли основание да се притеснявам или да и давам няколко дни АМ, и отново да опитам с пюретата.Сутрешната и следобедната закуска си ги хапва без проблем.Ще съм ви мн
ого благодарна,ако ми помогнете със съвет! Hug
Виж целия пост
# 1
Според мен няма за какво да се притесняваш  Peace Моят син също отказва от няколко дни обяда си от месно и зеленчуково пюре, мисля си защото е доста горещо и не му се яде много. Споделих с нашата педи и тя каза че няма нищо обезпокоително и да му давам АМ, колкото и когато поиска, само че моето диване вече май съвсем ще го отказва и затова му давам едни кремчета и десерти от АМ, които има тук. Така че ако твоето бебче си пие АМ давай му когато си поиска и не се притеснявай, пак ще започне да си хапва пюрета
Виж целия пост
# 2
И аз предположих,че е от жегите,но все пак малко се притеснявам.
Виж целия пост
# 3
Викториа също не иска да яде през деня. Като си изяде сутртешната закуска, и после 4ак към 5 ч хапва нещо, през другото време се налива със сок, и отказва категорично да яде.. Аз лично го отдавам на жегите, и не се притеснявам. Щом поне си пийва адапте - няма място за притеснениия. Grinning
Виж целия пост
# 4
Ние обядваме чак към 16-17 часа и пропускаме следобдното,но пък ставаме към 8:30 - 9 часа и няма как да стане по-рано.
Виж целия пост
# 5
И моята лакомница си намали яденето през жегите. Laughing
Виж целия пост
# 6
В този период и Наталия отказжаше да яде на обяд и излязоха горните зъбки. Може от това да е...  newsm78. Но аз мисля, че обедното хранене е по важно от закуската, затова след АМ в 6 ч. което пие и до сега, не и давах нищо освен плодови сокове и тя започна да се храни на обяд.  Peace
А сега от жегите пак не яде, днес например яде само 2 пъти - на обяд леща и на вечеря телешко с картофи. Между тях само краставичка и сок от ябълка...
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай и давай АМ. Що си го яде него!? То също е храна. В тея жеги и на нас големите не ни се яде представям си на тези малки душици какво ими е. Пък и не могат да кажат.
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай и давай АМ. Що си го яде него!? То също е храна. В тея жеги и на нас големите не ни се яде представям си на тези малки душици какво ими е. Пък и не могат да кажат.
Peace
А ако наддава и добре - нямаш никакви грижи Peace
Виж целия пост
# 9
вероятно е от горещините.
друго, за което се сещам е, че на същата възраст, голямата ми дъщеря отказа да яде всички пюрета, освен едно единствено. в продължение на два месеца яде всеки ден само него - `хип` с пуйка и ориз след 8-я месец. собственичката на бебешкия магазин още ни помни с него и му вика `пюрето на мила`. обаче, с малката дъщеря не съм имала такъв проблем.
Виж целия пост
# 10
И ние имахме същия зор. На обяд отказваше с рев да яде квото и да е пюре. По съвет на педиатъра й я оставих няколко дни без да давам пюре, давах АМ. Не знам от зъби ли е от що ли,ама имат си такива периоди. Така че споко, ще й мине на бебка злоядството!
Виж целия пост
# 11
Благодаря на всички за отговорите Hug!Продължава да отказва пюретата,но хапва много плодове и АМ.Някои дни и давам кисело мляко с бисквити,също си го хапва с удоволствие,а и кашите не отказва.Не яде количеството определено за месеците и,но явно това и е достатъчно.
Виж целия пост
# 12
Не се притеснявай и давай АМ. Що си го яде него!? То също е храна. В тея жеги и на нас големите не ни се яде представям си на тези малки душици какво ими е. Пък и не могат да кажат.
Peace
А ако наддава и добре - нямаш никакви грижи Peace
Peace Peace Peace
точно така  Wink
Моята бандитка обядва след следобедния сън, преди това не ще  и това е месеци вече Crossing Arms Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия